Багатоканальні реле

Продукція

Звичайне реле часу розраховано на управління всього лише одним-двома споживачами, тому для вирішення великої кількості завдань в сфері автоматизації домашнього побуту, не кажучи вже про великі виробничих лінії, може знадобитися чимала кількість подібних пристроїв. Більш раціонально задіяти реле багатоканального типу, що мають до 12…15 керуючих каналів, кожен з яких програмується індивідуально. Одна невелика коробочка, встановлена на монтажній ДІН-рейці, здатна вмикати/вимикати згідно заданого розкладу всі домашні електроприлади:

  • Електроводонагрівач (бойлер).
  • Системи поливу і зовнішнього освітлення.
  • Фільтраційні установки і підігрів басейну.
  • Чайник, кавоварку, пральну машину.
  • Опалювальне обладнання, кондиціонери, вентиляцію.

Багатоканальне реле часу, опис і ціна в інтернет-магазині

Конструктивно багатоканальне реле представляє собою автоматичний програмований пристрій, що замикає або розмикає контактори зовнішніх електроланок згідно заданої програми. Кожен канал управління працює незалежно від інших і в встановлені моменти часу кожного циклу виробляє включення приєднаних споживачів з наступним виключенням. При цьому для кожного каналу можна задавати до 14 різних часових уставок (програмних міток управління). Уставка є тимчасовою міткою, для якої задається одна з трьох дій:

  • Вимкнення навантаження.
  • Включення.
  • Пропуск циклу.

Час спрацювання уставки задається по циклограммі або ж вбудованим годиником, відлічує реальний час, також передбачена можливість закільцьовування процесу. Незважаючи на гадану складність, реле багатоканальні відрізняються чіткою і безвідмовною роботою, а вартість їх зовсім невелика, особливо якщо врахувати, що один подібний пристрій успішно замінює більш десятка одиночних тимчасових реле.

Де купити багатоканальне реле в Україні

Мультибрендовий онлайн-магазин КАПРО-Київ пропонує найбільший вибір в столиці сучасної електротехнічної продукції від кращих світових і вітчизняних брендів. Тут можна недорого придбати програмовані багатоканальні реле різних типів на основі мікропроцесорної техніки. Вони відрізняються кількістю вбудованих таймерів, числом виконавчих пристроїв, граничною комутованою потужністю, а також циклічним або одноразовим режимом рахунка. Завдяки енергонезалежності живлення внутрішній годинник, оснащено функцією автокоректировки, не збивається і продовжує відлічувати час навіть в разі перебоїв електропостачання без необхідності вносити будь-які корективи або заново програмувати всі налаштування. Індивідуальна програма для керівників каналів може здаватися на кожен із днів тижня, а в разі потреби будь-якої з них можна пропустити. За бажанням користувача може також задаватися однакова програма протягом усього тижня.

Багатоканальне реле часу купити в Києві

Висока інформативність і простота управління істотно полегшують роботу з реле для рядового користувача. На цифрових світлодіодних екранах відображається поточний час, день тижня, а також стан підключених до пристрою навантажень. Програмування тимчасових циклів здійснюється з кроком в одну секунду за допомогою кнопок, при цьому час можна задавати абсолютний або в відносних одиницях. Після завершення програмування настройки закриваються паролем для запобігання несанкціонованих змін. Завдяки наявності порту RS-232 або RS-485 є можливість копіювання параметрів і перенесення їх на інші реле, а також дистанційного керування. Для комутації потужних навантажень застосовуються проміжні реле, а для управління великим числом споживачів кілька багатоканальних реле можуть з'єднуватися по каскадній схемі.