Колекція Unica

Продукція

Почавши свою діяльність в середині дев'ятнадцятого століття як один з найбільших у Франції виробників зброї, компанія Шнейдер згодом перекваліфікувалася на випуск електротехнічної продукції і в наші дні утримує за собою лідируючі позиції в цій галузі. У великому асортименті виробів представлено як складне обладнання для різних галузей промисловості, так і затребувана в повсякденному побуті електроарматура, автоматика захисту і управління, трансформатори, релейні пристрої тощо.

Фурнітура Schneider Electric Unica, каталог і ціна в Інтернет-магазині

Мабуть, найбільш поширеним видом електроустановочних пристроїв є вимикачі. Колись це були невибагливі комутаційні пристрої, функціональність яких превалювала над дизайном. Однак часи змінюються і до сучасних вимикачів пред'являються дуже високі естетичні вимоги — будучи важливим декоративним елементом інтер'єрного дизайну, які постійно знаходяться на виду, вони повинні гармонійно вписуватися в загальне стилістичне рішення, доповнювати і логічно розвивати задуману дизайнером композицію. Проста і лаконічна форма електроарматури Шнейдер Електрик Уніка відкриває широкі можливості при оформленні інтер'єрів в самих різних стилях — від мінімалізму або хай-тека до класики, а також для обладнання комерційної нерухомості, бізнес-центрів, банківських установ, готелів і т.п. Втім, ергономіка і функціональність вимикачів також повинні бути на висоті. Зручні в експлуатації, надійні і безпечні механізми від відомого європейського бренду, які продаються за цілком демократичними цінами, користуються великим попитом не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Де можна купити Schneider Electric Unica в Києві?

Відвідайте наш мультибрендовий салон КАПРО-Київ, щоб в онлайн-режимі вибрати і купити прогресивну електрофурнітуру Schneider Electric Unica в Києві. Фірмовий каталог включає сотні позицій різноманітних типів вимикачів:

  • Клавішні з фіксацією.
  • Кнопкові без фіксації.
  • Карткового типу для готельного бізнесу.
  • Перемикачі з керуванням з 2-х місць.
  • Проміжні з керуванням з 3-х місць і більше.
  • Кнопки приводу механізмів ролет та жалюзі.
  • Датчики руху і присутності.
  • Термостати для електроопалення.

Настільки велика пропозиція дозволяє в повній мірі задовольнити будь-які запити споживачів. Ретельно продумана конструкція механізмів дає можливість легко їх монтувати навіть не дуже досвідченим фахівцям. На корпусі нанесена монтажна схема, всі клеми мають зручне кольорове маркування, а за допомогою спеціального шаблону легко можна відміряти потрібну довжину проводу для зачистки.

Розетки Schneider Electric Unica купити в Україні

Компанія Schneider Electric не шкодує інвестицій на впровадження прогресивних технологій та інноваційних рішень, завдяки чому її продукція відрізняється технічнною досконалістю і залишає далеко позаду всіх конкурентів. Навіть найпростіші розетки за доступною ціновою категоріею славляться своєю надійністю і довговічністю завдяки застосуванню якісних матеріалів і високотехнологічних рішень. Технополимер, з якого виготовляються зовнішні панелі, негорючий, має підвищену міцність і стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання. Захисні шторки закривають невживані контактні гнізда, виключаючи випадкове ураження електрострумом, а виготовлені із застосуванням високоміцних сплавів і жаростійкої кераміки механізми розраховані на підключення навантажень до 16 Ампер при мережевій напрузі в межах 250 Вольт.