Продукція Kopos (Копос)

Продукція

Підприємство KOPOS KOLIN a.s. було засновано у 1926 році в чеському місті Колін. Тоді маленький завод випускав електротехнічні труби і монтажні короби, стрімко завойовуючи попит серед покупців. На сьогодні ця компанія має представництва в 13 країнах, у тому числі і в Україні. Саме в Україні в 1997 році було відкрито перше дочірнє підприємство цього бренду — ДП КОПОС ЕЛЕКТРО. У 2014 році почалося виготовлення продукції за технологіями і під брендом Копос вже на території України.

Зараз Копос в Україні має широке представництво на ринку електротехнічних пристроїв. Головними напрямками діяльності виробника є:

 1. Виготовлення двостінних гофротруб KOPOFLEX, KOPODUR, а також гофрованих ПВХ-труб.
 2. Виготовлення труб, стійких до УФ випромінювання.
 3. Оптові продажі електромонтажних товарів, які надходять безпосередньо з чеського заводу.

Компанія володіє власними виробничими потужностями з величезним верстатним парком, офісами і складами. Вся продукція сертифікована в Україні, відповідає стандартам і вимогам безпеки.

Прайс Kopos

Від компанії Kopos прайс формується з урахуванням таких факторів:

 • Тип і призначення виробу.
 • Застосовувані матеріали.
 • Конструктивна і технологічна складність.

На вироби Копос ціна завжди залишається на демократичному рівні. Підприємство по максимуму автоматизувало і оптимізувало хід виробництва, а також купує якісну сировину і комплектуючі. Це знижує витрати на виробничі процеси і мінімізує брак, тим самим дозволяючи запропонувати конкурентну вартість виробів. Саме тому від Копос прайс задовольнить клієнтів будь-якого достатку.

Каталог Kopos

В Україні вироби Kopos купити можна в компанії Капро-Київ. Тут представлений багатогранний вибір виробів за прийнятними цінами. Каталог Копос включає такі товарні групи:

 • Електромонтажні короби. Доступні варіанти для утеплених або пустотілих стін, підлоги, бетон та під штукатурку. Також представлений короби для кабельних каналів, закриті моделі з пластику та металу, багатоцільові коробки, аксесуари до коробів.
 • Кабельні канали для електромонтажу. Компанія Копос в Києві і по всій Україні пропонує замовити кабелеканали таких типів: кутові, безгалогенові, статеві, парапетні, круглі, екрануючі, розподільні. У цій категорії доступні і аксесуари до кабелеканалів, інструментів, пристроїв і носіїв для них.
 • Труби для електромонтажу. Пропонуються гнучкі, жорсткі, дренажні, для захисту оптичного кабелю, з алюмінію, сталі, а також аксесуари до них.
 • Кріпильні вироби — дюбеля, скоби і стяжні стрічки.
 • Кабеленесучі системи — кабельні і провідні лотки різних типів.
 • Вогнестійкі системи — стандартні і нестандартні несучі конструкції.

Вироби Копос купити в Києві і по всій Україні на вигідних умовах можуть всі клієнти інтернет-магазину Капро. Тут запропоновано оптимальні умови для приватних і корпоративних клієнтів, є індивідуальні знижки і оновлюються акційні пропозиції. Замовити продукцію Kopos з каталогу можна в роздріб від 1 одиниці або оптовою партією будь-якого обсягу. Співробітники компанії надають безкоштовні компетентні консультації при необхідності, а також організовують оперативну обробку замовлення. Покупка може бути доставлена в будь-яке місто України. Купуйте Kopos в Україні саме в Капро — ввічливий сервіс, професіоналізм та гарантія від виробника забезпечені кожному клієнту.