Кріплення для кабелів і проводів

Продукція

Кріплення — це допоміжні витратні матеріали, використовувані для фіксації проводів до різних поверхонь, створення з'єднань і угруповання проводів для більш комфортної експлуатації.

Різновиди кріплення для проводу

Залежно від призначення кріплення можна розділити на такі великі групи:

  • Анкера. Використовуються для закріплення в тверді і пористі матеріали, а також при необхідності фіксації важких виробів. Бувають: розпірні, клинові, забивні. З'єднання з анкерами дуже надійні і довговічні.
  • Болти і гайки. Оцинковані болти, гайки, шайби можуть бути використані для фіксації поверхонь, до яких є доступ з двох сторін. Гайки і шайби відрізняються зовнішнім і внутрішнім діаметром. Болти відрізняються довжиною, діаметром, кроком різьби.
  • Дюбелі. Являють собою вироби, що забезпечують надійну фіксацію в стіні або іншій підставі. Виготовляються з поліетилену, поліаміду і поліпропілену. Бувають: розпірними, забивними, універсальними, цвяховими, вкручуваними і т.д. Для кабелів також використовуються спеціальні дюбелі-хомути з різною формою і діаметром головки. У продажі представлені як окремо, так і з шурупами.
  • Заклепки. Дозволяють приховати місця вкручування саморізів і шурупів.
  • Обв'язування кабельне. Використовується при необхідності виконати угруповання. Виконується з поліетилену. Обв'язка дозволяє зібрати дроти в джгут, тим самим виконавши мінімальний за часом монтаж. Перевага в можливості легко і швидко прибрати провід з джгута або додати в нього додатковий кабель. Джгут в обв'язці відрізняється гнучкістю і еластичністю. За рахунок прозорого виконання можна легко визначити, які дроти в джгуті, а також зробити маркування.
  • Самонарізи і шурупи. Призначені для використання спільно з дюбелями. Можуть мати різний діаметр і довжину, відрізнятися формою шапки, кроком різьби.
  • Скоби. Призначені для фіксації кабелю уздовж будь-яких поверхонь. Являють собою маленький пластиковий виріб П-образної або U-подібної форми з отвором для саморізів або шурупів. Як правило, продається разом з останніми. Таким чином, кабель поміщається в виріз, а сама скоба кріпиться до стіни, підлоги, стелі тощо.
  • Хомути. Виготовляються з нейлону. Їх перевага в можливості використання для кабелів будь-якої товщини і для угруповання проводів. Завдяки спеціальному отвору можуть бути зафіксовані на підставі за допомогою саморізів. Також можна купити дюбель-хомут. Він уже має вусики для фіксації в підставі, пластикову заміну шурупа і стяжку — блок повністю монолітний. В інтернет-магазині Капро ви також можете придбати самоклейкий майданчик для хомута.

Правильний підбір типу кріплень, його розмірів і кількості, а також дотримання простих принципів використання дозволить виконати швидкий і надійний монтаж будь-яких кабелів і проводів.

Магазин кріплень в Україні

В інтернет-магазині Капро-Київ представлений розширений вибір кріпильних виробів, які використовуються для прокладки кабелів і проводів. Клієнтам пропонується зручний формат співпраці, а також можливість замовити кріплення оптом або в роздріб.

Для легкого вибору продукції на сайті представлені детальні описи товарів. Крім того, ви можете скористатися професійною допомогою співробітників компанії Капро і отримати вичерпну консультацію з будь-якого питання.

Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам України. Робіть замовлення зараз — вам гарантовано його швидке виконання, а також прискорена доставка якісної продукції.