Пристрій захисного відключення

Продукція

У ході експлуатації електропроводки і побутових електричних приладів може призвести до пошкодження ізоляції проводів, в результаті чого виникають витоки струмів. Вони протікають по небажаним провідним шляхам. В результаті виникають підвищені ризики удару струмом людини через побутову техніку і оголені дроти, а також зростає ймовірність пожежі. Пристрій захисного відключення покликане запобігти таким ситуаціям.

УЗО автомати є комутаційними установками. У разі виявлення витоку вони відключають електричні ланцюги або їх ділянки з пошкодженням. При поновленні нормального перебігу струму апарат може включити систему знову, тобто виконати комутацію.

Особливості пристрою захисного відключення УЗО

Захисне устаткування є низьковольтним апаратом. Воно розраховане на виявлення витоків від 10 мА. Для домашньої експлуатації найчастіше використовується загальнобудинковий пристрій, здатний виявити витік струмів з силою 30 мА. Оскільки дані прилади самостійно не розраховані на високі струми, їх необхідно використовувати з автоматами виключення, здатні знеструмити електроланцюг при короткому замиканні.

Захисні апарати дозволяють експлуатувати побутову техніку максимально безпечно. Струм витоку з ним не здатний викликати загоряння електричної проводки або окремо використовуваного побутового обладнання. Крім того, УЗО запобігає ураженню струмом від техніки, несправну проводку і навіть в разі, коли діти під час ігор можуть засунути металевий предмет в розетку. Відключення електроживлення відбувається за частки секунди. Це головна відмінність від звичайних автоматів — останні відключають живлення протягом години і реагують тільки на високі струми від 10 А.

Деякі виробники випускають дифавтомати. Це пристрої, які поєднують в собі функції звичайного УЗО і автоматичного вимикача. Вони виконують захист не тільки від витоку електрики, але і від короткого замикання, перевантаження мережі.

Використовувати УЗО можна трьома способами:

  1. Загальна установка на всю квартиру або будинок.
  2. Підключення до окремої гілки (наприклад, тільки на кухні або у ванній).
  3. Підключення до окремого обладнання (наприклад, до бойлера).

Захисна установка, як і всі електротехнічні прилади, може зламатися. У зв'язку з цим необхідно забезпечувати не тільки захист ліній, що відходять, а й монтувати цей агрегат на вході домашньої проводки. В цьому випадку дифавтомат захищатиме в цілому всю домашню проводку від загоряння, а також послужить «підстраховуванням» для віддалено підключених УЗО.

Сфера використання

УЗО використовується для захисту від струмових витоків в одно- і трифазних проводках різного призначення. При домашньому використанні електрики настійно рекомендують встановлювати захисні пристрої для обладнання, яке найбільш небезпечно в плані електробезпеки. Якщо відбувається витік, то без УЗО небезпечним буде навіть зіткнення з металевими елементами цієї техніки, а також контакт з нею через воду. До таких приладів відносяться електропечі, водонагрівальні установки (котли, бойлери), посудомийні і пральні машини тощо.

Замовити пристрій захисного відключення за доступною ціною в Україні

Український інтернет-магазин Капро пропонує розширений вибір УЗО за прийнятною вартістю. У продажу представлені такі види виробів:

  • Дифреле.
  • Дифавтомати.
  • Пристрої для захисту від блискавки.

Вам доступні пропозиції від українських і зарубіжних виробників. Вся продукція сертифікована, відповідає вимогам безпеки і всім стандартам.

Зробити замовлення можна від 1 одиниці товару. Для цього використовуйте форму на саті або зателефонуйте менеджеру. Компанія Капро-Київ виконує як роздрібні, так і оптові замовлення. Звертайтеся, і ви отримаєте якісні вироби, гарне обслуговування і прискорену доставку.