Світлодіодні панелі

Продукція

Активне впровадження прогресивних і економічних світлодіодних технологій в різних галузях привело до створення абсолютно нового типу світильників, призначених для офісного освітлення. Це світлодіодна панель, навіть зовні не схожа на традиційні рішення — надтонкий квадратний світильник вбудовується в конструкцію підвісної стелі і випромінює світло всієї своєю зовнішньою поверхнею без видимих ​​лампочок або інших джерел світла. Матриця з яскравими ЛЕД-світлодіодами прихована за зовнішнім матовим розсіювачем, що створює досить незвичайний візуальний ефект — світловий потік як нібито струмує прямо зі стелі.

Інноваційні світлодіодні панелі — ціна в Інтернет-магазині

Купити незвичайний світильник — панель світлодіодну Lezard в нашому спеціалізованому онлайн-магазині можна по самій вигідній ціні. Одним з найважливіших переваг світлодіодного освітлення є найбільш висока яскравість світлового потоку при повній відсутності мерехтіння, властивого люмінесцентним і газорозрядним лампам. При цьому LED-світлодіоди споживають на порядок менше електроенергії, ніж традиційні лампочки з вольфрамовою ниткою, тому застосування інноваційних світильників, особливо при великих освітлюваних площах, відразу ж дає значний економічний ефект.

Серед інших переваг світлодіодних стельових панелей слід зазначити:

  • Рекордно малу товщину — менше одного сантиметра.
  • Практичність — одна панель може висвітлювати до 40 м².
  • Відсутність інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання в спектрі світла.
  • Оптимальний тепловий баланс, що виключає перегрів навіть при тривалій роботі.
  • Тривалий термін експлуатації — не менше 20 тисяч годин.
  • Відсутність небезпечних компонентів, таких як пари ртуті або різні гази вирішує проблему утилізації відпрацьованих ресурс світильників.

Де купити світлодіодну панель з гарантією

Відвідайте спеціалізований онлайн-магазину КАПРО-, щоб вигідно купити світлодіодну панель в Україні. Вона повністю відповідає найжорсткішим вимогам, що пред'являються до якості офісного освітлення, а її енергозберігаючі характеристики є недосяжними для інших різновидів економічних світильників. Крім цього, світлодіодні панелі найбільш практичні, дуже прості в монтажі і зовсім не вимагають обслуговування в процесі експлуатації. У їх конструкції немає лампочок, стартерів, дроселів та інших нетривких компонентів, які зазвичай доводиться регулярно міняти. ЛЕД-світлодіоди розраховані на весь термін служби світильника, а більше ламатися в ньому просто нема чому.

Світлодіодні ЛЕД панелі купити недорого в Києві  

Низька ціна, мінімальне енергоспоживання і відсутність витрат на техобслуговування забезпечують високу рентабельність світлодіодних панелей ЛЕД, які окупаються в рекордно короткі терміни. Стандартний розмір панелі 600х600 або 300х1200 міліметрів уніфікований з габаритами растрових світильників, зазвичай застосовуються для освітлення офісних будівель і різних установ. Завдяки цьому при реконструкції освітлення досить просто вийняти старі світильники і вставити на їх місце світлодіодні панелі, не розбираючи модульні підвісні стелі і не змінюючи розведення освітлювальних електромереж. Оригінальні панелі також випускаються в настінному виконанні, вельми затребуваному при оформленні як офісних, так і житлових ексклюзивних інтер'єрів. Замовляючи світлодіодні світильники, Ви можете вибрати комфортну для очей і оптимальну для роботи колірну «температуру» світла — найчастіше для офісу вибирають яскраве «холодне» світло, тоді як для будинку краще підійде «теплий» відтінок освітлення, не дратуючий зір, що сприяє приємному відпочинку.