Системи для прокладки кабелю

Продукція

Під системами, призначеними для прокладки кабелю, слід розуміти набір виробів, покликаних захистити його від різних ушкоджень. Додатковою функцією можна назвати декоративну, що приховує проводку від сторонніх очей.

Системи об'єднують в собі продукцію, яка використовується при прокладанні кабельних виробів:

 • засоби електромонтажу;
 • короба кабельні пластикові;
 • кабелепроводи металеві;
 • труби;
 • металлорукав;
 • трос;
 • роз'єми;
 • подовжувачі і касети.

Металеві кабелепроводи є лотки, призначені для прокладки силових кабелів до 1000 Вт, а також слабкострумових ліній. Відрізняються простотою монтажу та обслуговування мереж. Забезпечують додаткове відведення тепла.

Виділяють кілька видів металевих лотків. Вони відрізняються своїми характеристиками і місцем переважного використання:

 • неперфоровану (глухий). Виготовляється з цілого листа металу, має значну міцність. Використовується переважно на складських і промислових об'єктах, де є висока ймовірність механічних пошкоджень.
 • Перфорований. Володіє перфорацією на всій протяжності конструкції. Вона призначена для мінімізації ваги і забезпечення природної вентиляції кабелю.
 • Дротяний. Має гнучку конструкцію з сітчастою структурою. Дозволяє здійснювати монтаж в умовах складної геометрії. Можливе використання для тендітної проводки, наприклад, оптоволоконної.

Пластикові канали (короба) використовуються на промислових і складських об'єктах, а також в офісах, житлових і адміністративних приміщеннях. Завдяки наявності кришки дозволяють легко проводити зміни в проводці. Мають захист від загоряння і перегріву. Відрізняються простотою в монтажі і достатню міцність для забезпечення захисту від помірних за силою механічних впливів.

Труби використовуються для укладання силової і слаботочної кабельної продукції. Забезпечують високу ступінь захищеності від зовнішніх впливів. Можуть розміщуватися в цементних стяжках. Володіють стійкістю до горіння і не потребують додаткового заземлення.

Для фіксації використовуються різні види кріплень — дюбеля, саморізи, шурупи, троси, стяжки, скоби. Також може встановлюватися різне додаткове устаткування для побутових і промислових споживачів.

Система прокладки кабелю — ціна і від чого вона залежить

На вартість систем для монтажу проводки впливає тип обраних матеріалів і кріплень для них. Підбір необхідних виробів відбувається виходячи з потреб для кожного конкретного об'єкта.

При виборі виробів необхідно враховувати міцність, особливості експлуатації мережі, геометрію будівлі, а також можливість проведення різних видів кріплення. Виходячи з цього буде формуватися кінцева вартість замовлення. Компанія Капро-Київ гарантує прийнятні ціни на весь асортимент продукції.

Якісні системи прокладки кабелю — купити в Україні недорого

Інтернет-магазин Капро пропонує розширений вибір продукції для монтажу систем прокладки кабелю. Покупцям доступна вітчизняна та імпортна продукція, яка повністю відповідає всім стандартам безпеки і якості.

До всіх товарів ви зможете знайти докладний опис із зазначенням характеристик, а також отримати детальну консультацію у співробітників Капро-Київ. Консультації надають професіонали на безкоштовній основі. Телефонуйте і замовляйте необхідні матеріали для створення системи для укладання кабелю в потрібних кількостях. Можливі як оптові, так і роздрібні замовлення з прискореної обробкою заявки.