Кабельні роз'єми

Продукція

У будь-якому електричному колі обладнання підключається за допомогою спеціальних роз'ємів. Це необхідно для того, щоб забезпечити можливість безпечного і зручного багаторазового відключення і підключення проводів до системи електроживлення.

Комплект такого обладнання складається з розетки і вилки. Перший призначений для облаштування точки підключення зовнішніх пристроїв до електросистеми. Вилка, що встановлюється на провідник зовнішнього пристрою, дозволяє його коректно підключити в роз'єм.

Особливості та види роз'єму кабельного

Стандартні штекерні вилки і розетки для слабкострумових систем — яскравий прийом таких пристосувань. Однак в промисловості використовуються і інші різновиди цих пристосувань. Головна відмінність — конструкція. Як правило, в виробах, що використовуються для силових кабелів і потужного устаткування, використовується більше двох контактів і обов'язково є заземлення.

Контакти, тобто провідники, переважно мідні. Вони можуть відрізнятися перетином — як по діаметру, так і за формою (круглі або плоскі). Кількість провідників в вилці і відповідно в роз'ємі теж може бути різним. У більшості випадків використовується від 3 до 5 контактів. Також продукція обов'язково має елемент заземлення для попередження короткого замикання і загоряння.

Розетка і корпус вилки можуть виконуватися з термопластика або каучуку. Останній забезпечує підвищену пожежну безпеку, захист від вологи, а також механічних впливів. Каучукова продукція використовується в ускладнених умовах, наприклад, на виробництвах, будівельних об'єктах.

Виділяють такі види рознімної продукції:

  • Вироби. Розраховані на силові дроти на 20-32 А. Один роз'єм має лише одне гніздо. Корпус, як і кришки для розеток, виготовляються з термопластика.
  • Промислові вироби. Відрізняються більш складною конструкцією, необхідною для забезпечення щільного прилягання вилки до гнізда для запобігання випадковому відходу контакту. Пристосування можуть бути як на одне гніздо, так і на 2-4 гнізда. Розетки можуть буты кабельними (тобто для з'єднання двох кабелів), панельними (монтуються в спеціальну панель), настінними (встановлюються на стіну). Вироби випускаються з кольоровим маркуванням. Також у продажу є продукція з кришками. У числі вилок також зустрічаються переносні, настінні і панельні варіанти. Саме промислова продукція виготовляється з термопластика і каучуку.

Для вилок характерною особливістю є наявність дротоприймача, адаптується під різну товщину кабелю.

Рознімання кабельні — купити в Києві недорого

В інтернет-магазині Капро представлений великий вибір кабельних рознімних виробів українського та іноземного виробництва. Всі вироби сертифіковані, відповідають вимогам безпеки і високим стандартам. Ви можете бути впевнені, що замовлена ​​продукція буде служити довго, забезпечуючи комфортні і безпечні умови експлуатації кабелів і пристроїв.

У компанії Капро-Київ на роз'єм кабельний ціна завжди залишається прийнятною і обґрунтованою. Можлива роздрібна купівля від 1 одиниці або оптове замовлення в будь-якій кількості на вигідних умовах. Інтернет-магазин обслуговує як приватних клієнтів, так і юридичних осіб.

Якщо у вас виникнуть питання, скористайтеся безкоштовною консультацією менеджерів компанії. Також вони можуть допомогти в підборі товарів під ваші вимоги. Замовляйте прямо зараз — вам гарантовано першокласна якість продукції, ввічливий сервіс і прискорена адресна доставка.