Енергозберігаючі лампи

Продукція

Відчутне подорожчання електроенергії змусило всіх нас вивчити новий термін «енергоефективність» і активно шукати шляхи для зменшення енергоспоживання в повсякденному побуті. Установка багатотарифного лічильника, заміна холодильника і пральної машинки на самі економічні моделі обіцяє непоганий результат, проте найменш витратним і вельми простим способом економії є заміна класичних лампочок в квартирі на енергозберігаючі. Грошей для цього знадобиться зовсім небагато, а позитивний ефект виявиться вже через місяць, коли прийде термін оплачувати черговий і вже істотно менший рахунок за електрику. Лампочки-економки пропонуються в широкому розмаїтті моделей і по цоколям уніфіковані з найбільш поширеними на нашому ринку джерелами світла — лампами розжарювання, галогенними, рефлекторними і т.п., тому можна буде обійтися без придбання нового світильника.

Приваблива ціна на енергозберігаючі лампи

На відміну від ще досить дорогих інноваційних світлодіодних або яскравих галогенних енергозберігаючих ламп, люмінесцентні відрізняються найбільш привабливою ціною, яка обумовлена ​​простій і добре відпрацьованої у виробництві конструкцією. Колба заповнена інертним газом-люмінофором, в який поміщена спіраль розжарювання. Під напругою вона випромінює світловий потік, який проходячи через люмінофор перетвориться у видиму для людського ока ділянку спектра. При цьому газова хмара зменшує нагрів вольфрамової спіралі і уповільнює її вигоряння, тому якісні енергозберігаючі лампи служать набагато довше — до 12 000 годин або 3-4 роки експлуатації в домашніх умовах. Однак слід знати, що на ресурс негативно впливають перепади напруги і занадто часті включення-виключення, а також бруд або жир від пальців на поверхні колби — через це лампочка може перегоріти раніше терміну. ​​

Кращі енергозберігаючі лампи купити в Києві

Втім, перераховані проблеми вирішуються досить просто. Вкручувати енергозберігаючу люмінесцентну лампу потрібно акуратно тримаючи за цоколь і не торкаючись колби, а перепади напруги радикально усуваються установкою квартирного стабілізатора. Дешеві джерела світла зі стартером застарілої конструкції досить довго розпалюються і виходять на максимальну яскравість світла приблизно через 30-50 секунд. Також може спостерігатися легке мерехтіння світлового потоку. У найбільш сучасних моделях від провідних світових брендів подібні недоліки практично повністю усунені і за якістю освітлення вони нічим не поступаються конкурентам. У багатьох побутових моделях можуть в невеликій кількості міститися пари ртуті, тому звертатися з ними потрібно акуратно, щоб не розбити. Якщо ж лампочка все ж випадково розбилася, потрібно ретельно зібрати і викинути всі осколки, помити підлогу, додавши до води марганцівку, і гарненько провітрити кімнату.

Купити онлайн енергозберігаючі лампи в Україні

У мультибрендовому онлайн-магазині Капро-Київ можна недорого купити найпопулярніші види енергозберігаючих освітлювальних приладів з доставкою в будь-який регіон нашої країни.

За конструктивним рішенням колби люмінесцентні лампочки побутового призначення бувають:

  • Спіралеподібні, які отримали найбільше поширення.
  • Рефлекторно типу.
  • Кулясті.
  • КЛЛ — компактні лампи для різних світильників.
  • U-образні.
  • У формі свічки.

Як правило, вони оснащуються універсальним різьбовим цоколем для патрона типу Е27 або Е14, однак багато моделей енергозберігаючих лампочок купити можна і зі спеціальним цоколем — таким же, як у галогенних ламп, які вони успішно замінюють.