Автоматичні вимикачі для захисту двигуна

Продукція

Автоматичні вимикачі, призначені для захисту двигуна, дозволяють уникнути проблем з силовим агрегатом при виникненні короткого замикання або надмірно високих навантажень. При пуску двигуна величина струму може перевищувати номінал в 7 разів, що необхідно для швидкого виходу на робочі обороти.

Сучасні автовимикачі розробляються таким чином, щоб спочатку автомат пропускав подібні перевантаження. Активізація датчиків відбувається тільки після виходу агрегату на необхідні обороти, після чого ведеться контроль стану мережі. При настанні аварійної ситуації виконується автоматичне знеструмлення.

Основні завдання пристрою

Подібні вимикачі розраховані для забезпечення захисту електродвигунів і виконують відразу кілька основних завдань:

  • Забезпечення безпечної експлуатації навіть в разі виникнення короткого замикання в електромережі або у внутрішній електромережі.
  • Збереження працездатності при тривалих перевантаженнях, які можуть виникати в результаті надмірного механічного впливу на вал.
  • Запобіжний вплив на випадок дисбалансу фаз, а також при обриві проводу фази.

Поставлені завдання, а також інші важливі експлуатаційні особливості, досягаються завдяки таким можливостям:

  • Регулювання температури працюючого агрегату за допомогою додатково вмонтованого температурного датчика.
  • Відстеження і коректування напруги в межах робочого діапазону.
  • Забезпечення часу для охолодження в разі аварійного відключення при перегріві.
  • Повідомлення за допомогою індикації про виникнення аварійних ситуацій і відключенні.
  • Опціонально (додаткова можливість для окремих видів пристроїв) — автовідключення після зникнення навантаження на вал, наприклад, при експлуатації водяного насоса.
  • Можливо поєднання з системами автоматичного контролю і управління.

Такий функціонал при правильному підборі автовимикача дозволить забезпечити надійний захист від різних загроз. При цьому існує можливість установки додаткового обладнання, що ще більше підвищить функціональність подібного обладнання.

Вибір автоматичного вимикача

Щоб правильно підібрати пристрій для монтажу на електродвигуні, необхідно враховувати два основних параметри — максимальний пусковий струм і час-струмові характеристики. При цьому всі автомати даного типу розподілені на різні категорії, які відрізняються ставленням струму відсічення до номінального показника. Однак час-струмові характеристики ніколи не залежать від номіналу використовуваного обладнання.

Щоб уникнути помилкового спрацьовування слід вибирати автомат таким чином, щоб значення максимального навантаження не виявилося нижче номінального струму, необхідного для запуску силового агрегату і набору необхідних робочих оборотів.

Купити автоматичні вимикачі для захисту двигуна в Україні

Компанія Капро пропонує великий асортимент автоматичних вимикачів для захисту двигуна від іноземних та вітчизняних виробників. Вироби повністю відповідають вимогам безпеки і якості. Всі товари мають детальну характеристику, що дозволяє спростити вибір. Також можна отримати вичерпну консультацію від співробітників інтернет-магазину Капро-Київ.

У нас ви можете оформити як велике оптове замовлення, так і роздрібне починаючи з 1 одиниці товару. Прискорена обробка заявок забезпечує оперативну доставку будь-якого обсягу замовлення по всіх регіонах України.