Обладнання для лічильників

Продукція

Однофазні та трифазні електролічильники відомого українського бренду NiK заслужено користуються у споживачів великою популярністю. Їх переваги — підвищена надійність і точність вимірів, вдосконалений захист від електромагнітних полів та перепадів напруги, простота монтажу завдяки можливості кріплення на стандартну DIN-рейку. Також для них випускається велика кількість різноманітних аксесуарів і додаткового устаткування. Найбільш затребуваною є колодка комутаційна НіК, що дозволяє знімати і встановлювати трифазний електролічильник (з комбінованим або трансформаторним підключенням), не відключаючи при цьому навантаження. На колодці є також роз'єми для виміру напруги й сили струму без відключення лічильника, не викликаючи похибок в його показаннях. Комутаційні колодки НіК універсальні, можуть застосовуватися як в промисловості, так і в побуті.

Колодка комутаційна NiK КП 25, купити в Україні

Вартість комутаційних колодок НіК цілком доступна, а область застосування практично необмежена. Захисна прозора кришка, виконана з стабілізованого полікарбонату, стійкого до ультрафіолетового випромінювання, відмінно закриває контактні групи від попадання пилу, бруду, масел і окислення контактів. Виробник допускає їх застосування в будь-яких галузях промисловості за умови установки в закритому приміщенні, у внутрішньому середовищі якого відсутні хімічно агресивні гази, випаровування та інші шкідливі речовини. Висока якість виробів гарантується ретельним контролем на всіх етапах виробництва, а також тестуванням перед відвантаженням в торгову мережу. Для підвищення надійності та безпеки контактні затискачі перевіряються десятиразовим струмовим перевантаженням, а захисна ізоляція фазних струмоведучих частин піддається впливу змінної напруги в дві тисячі вольт з синусоїдальною формою електричного імпульсу.

Купити обладнання для передачі показань лічильників в Києві

Для автоматизації збору і передачі показань лічильників води, електроенергії та газу пропонується спеціалізоване обладнання, яке функціонує як бездротові технології. Його використання надає користувачеві цілий ряд важливих переваг:

  • Скорочується трудомісткість обробки даних.
  • Виключаються помилки, можливі при візуальному зчитуванні.
  • Своєчасно виявляються несправності обладнання або спроби втручання в його роботу.

Для передачі даних використовується європейський стандарт M-Bus, який сумісний з найбільш поширеними системами автоматизованого управління і програмним забезпеченням. Провідні модулі, обладнані вбудованою акумуляторною батареєю, прості і надійні в роботі, відрізняються доступною ціною і високою точністю. При бездротовому підключенні дальність передачі даних становить не менше 300…400 метрів, а термін служби вбудованої літієвої батареї — від 5 до 10 років.