Розетки і вимикачі Schneider Electric

Продукція

Компанія Schneider Electric була заснована у Франції в далекому 1836 році. Велике енергомашинобудівне виробництво на сьогоднішній день займається виготовленням високоякісного обладнання, призначеного для використання на промислових об'єктах або в домашніх умовах. Фірма, яка спочатку спеціалізувалася на збрці і металоконструкціях, зуміла зайняти провідні позиції на ринку електротехнічного обладнання.

Розетки і вимикачі Шнейдер електрик відрізняються від конкурентів продуманим дизайном і високою якістю виконання. Чистий прибуток власників компанії зростає стрімкими темпами, що свідчить про великий попит на вироблений ними продукт. Купить вимикачі Schneider Electric або іншу надану продукцію прямо зараз може будь-який користувач інтернету. Для цього достатньо оформити замовлення на сайті Капро-Київ. Авторизована точка продажу товарів даного бренду в Україні дозволяє придбати товар, який відповідає всім високим стандартам і вимогам. Ціна вимикача Schneider Electric на сайті порадує всіх потенційних покупців.

Розетки і вимикачі Schneider Electric: особливості продукції

Наданий перелік продукції дозволяє придбати Schneider Electric вимикач, який буде відмінно поєднуватися з вашим інтер'єром. Користувачам надані пристрої, що відрізняються між собою по відтінкам і дизайну. На особливу увагу заслуговує візуальна якість виготовлення. Володарі продукту відзначають відсутність будь-яких задирок пластмаси, а також щільність суміщення різних елементів. Ціна вимикача Schneider Electric варіюється в залежності від його кольору, дизайну, особливостей моделі і функціоналу. У комплекті до вимикачів йдуть спеціальні металеві супорти. Ці елементи якісно відрізняються від своїх аналогів через наявність спеціальних пазів для стикування з іншими механізмами.

Розетки даної компанії вражають якістю контакту і відмінною силою утримання вилки. На етапі тестування представники компанії перевіряють вироби з кожної партії шляхом навісу певного вантажу на провід. Успішний результат вважається в тому випадку, якщо вилка залишилася в розетці в незмінному положенні. Вимикачі Schneider Electric також володіють декількома вагомими перевагами. Деякі представлені екземпляри мають підсвічування різного кольору. Практично всі об'єкти відрізняються зручним пружинним монтажем, цей факт впливає на якість контакту. Якісний пластик, який є основою представленої продукції, не володіє неприємним запахом.

Schneider Electric: представлений каталог вимикачів

Розетки і вимикачі Schneider Electric, що надані на сайті, можна поділити на кілька категорій відповідно колекцій:

  • Unica Basic;
  • Unica Colors;
  • Unica Quadro;
  • Unica Plus.

Кожен з товарів має унікальні характеристики. Всі вимикачі Шнейдер електрик виготовляються з матеріалів, які не мають вад. Велика варіативність кольору рамок, якісний контакт, а також можливість установки без зазору — це головні переваги представлених виробів.

Купить вимикачі Schneider Electric в Києві за хорошою ціною

Великий каталог вимикачів Schneider Electricнадано на сайті Капро-Київ. Здійснити замовлення вийде не тільки в столиці України, служба доставки легко відправить товар в будь-який регіон країни. Відмінне співвідношення ціни і якості не залишить байдужими всіх потенційних покупців. Будь-який представлений вимикач Шнейдер електрик володіє відмінними технічними характеристиками, які відповідають всім стандартам і нормам.