Вогнестійкий кабель

Продукція

У аварійних системах, в місцях підвищеної відвідуваності, збільшеної вологості і температури особливого значення набуває використання жаростійкого кабелю і вогнестійких кабельних груп. У каталозі інтернет-магазину Капро представлені дві підкатегорії вогнетривких проводів для нафтопереробних підприємств, АЗС, складів пожежонебезпечних матеріалів, силових установок, розподільних і аварійних систем, операційних лікарень, кафе, ресторанів, бань і саун:

  • (N) HXH FE 180/E30 — турецький сертифікований продукт фірми «Hastel Kablo»). В асортименті цієї підкатегорії представлені дроти з різною кількістю жил (від 2 до 5) і розміром їх перетину (від 1,5 до 4 мм²). Потрібні клієнту комбінації кількості жив (одно- або багатодротяна) з певним перетином можна вибрати при ознайомленні з продукцією даної підкатегорії в каталозі і описом кожного виду кабелю. Вироби цієї категорії здатні функціонувати протягом 30 хвилин в зоні відкритого вогню. Це властивість відображено в маркуванні товару у вигляді літерного символу E з цифровим позначення часу роботи в екстремальних умовах пожежі, вираженого в хвилинах (E30).
  • (N) HXH FE 180/E90 — представлений в розширеному асортименті: діаметр кабелю більш варіабельний — від 1,5 до 150 мм², кількість жил — від 2 до 5. Перевагою проводів цієї підкатегорії є те, що свої функціональні властивості вони зберігають протягом 90 хвилин при дії відкритого полум'я.

Жаростійкий кабель — будова і матеріали

Жаростійкі кабельні вироби використовуються для передачі електроенергії в стаціонарних установках, приладах і розподільниках електромереж. Вони особливо важливі в аварійних системах для забезпечення передачі сигналів оповіщення, управління і контролю електричним обладнанням, необхідним для здійснення рятувальних заходів. Можуть прокладатися всередині і над штукатуркою, в камені або в бетоні. Для додаткового захисту від вологи жаростійкий кабель для лазні , інших приміщеннях з підвищеною вологістю і на відкритій місцевості розміщують в лотках, трубах або гнучких рукавах.

Всередині кабелю проходить одна або кілька струмопровідних мідних жил, оточених ізоляцією з кремнійорганічної гуми, яка під впливом вогню не горить, а керамізіруется. Простір між ними заповнюється безгалогеновим композитом. Вся конструкція розміщується в поливинилацетатній оболонці без галогенів. Стандартна оболонка здатна витримувати температуру 750 градусів протягом 3-х годин.

Для посилення термостійкості і вогнестійкості оболонки додають спеціальні негорючі компоненти, а іноді навіть використовують броню.

Купити жаростійкий кабель для сауни і інших пожежонебезпечних місць в Україні

Інтернет-магазин Капро пропонує організаціям та індивідуальним клієнтам розширений асортимент вогнестійких проводів. У каталозі представлені варіанти виробів з різним цільовим призначенням і ступенем вогнестійкості. Вся продукція сертифікована і відповідає ГОСТу. Ознайомитися з технічними і експлуатаційними характеристиками можна в описі товару. Якщо ж деякі питання залишилися неясними, до послуг клієнтів професійні консультації менеджерів інтернет-магазину Капро-Київ.

Замовляйте вогнестійкий кабель в Капро оптом і в роздріб за цілком прийнятними цінами і з оперативною доставкою і обов'язковою перевіркою цілісності, повноти комплектації і зовнішнього вигляду при доставці.