Освітлювальне обладнання

Продукція

Сучасний ринок наповнений великою різноманітністю освітлювального обладнання для житлових, комерційних, промислових і складських приміщень, для застосування на вулиці і в особливих умовах. Управління освітленням також представлено широким асортиментом — від звичайних вимикачів до димерів, блоків дистанційного керування і конденсаторів.

Без пристроїв освітлення та додаткових до них елементів неможливо уявити жодне приміщення і облаштована ділянка на вулиці. Однак для того, щоб воно прослужило довго і повністю виконувала покладені на нього функції, необхідно правильно вибирати всі елементи освітлювальної системи і купувати виключно якісні вироби.

Компоненти комплекту освітлювального обладнання

Облаштовуючи систему освітлення, найчастіше необхідно зібрати комплект різних за призначенням пристроїв. Вам можуть знадобитися такі вироби:

  • Світильники загальнопромислового призначення. Використовуються в адміністративних приміщеннях і на виробництвах. Включають пристрої для освітлення загального типу, а також настінні, підвісні, переносні і навіть аварійні світильники.
  • Побутове світло. До цієї категорії відносяться світлодіодні стрічки, дюралайт, точкові і вуличні пристрої освітлення. Всі вони призначені для створення локального освітлення або унікальних світлових рішень як в приміщенні, так і на вулиці.
  • Люмінесцентне обладнання. Передбачає м'яке світло за рахунок матового плафона або навпаки — яскраве світло лампи через решітку. Даний тип представлений такими освітлювальними приладами: з розсіювачем і без нього, растрові, з гратами, під маленьку лампу, вологозахищені.
  • LED-світильники. Найбільш затребувані. Являють собою найбільшу групу освітлювального обладнання, яка включає настільні лампи, аварійні лампи, акумуляторні ліхтарі-лампи з можливістю фіксації на гачку, прожектори LED, світлові панелі, лінійні пристрої для освітлення, стельові світильники-таблетки (часто використовуються ЖКГ), переносне обладнання, декоративні світильники.
  • Комплектуючі світильників. У цю групу входять вимикачі з можливістю дистанційного керування, а також конденсатори.

Вибір залежить від таких параметрів:

  • Місце використання. У житлових приміщеннях використовуються світильники із стильним дизайнерським рішенням, в той час як на адміністративних і промислових об'єктах це грає другорядну роль. У квартирах і будинках зараз використовується переважно LED-обладнання, а на виробництвах — люмінесцентне.
  • Тип приміщення і його площа. Виходячи з цього вибирається кількість і розташування джерел світла.
  • Бажаний тип освітлення. Якщо вам потрібно дешевий варіант, варто купувати світильники під лампи розжарювання. Якщо ж потрібен економний в плані експлуатації і ефективний в плані висвітлення варіант — віддайте перевагу світлодіодам. Для отримання декоративного ефекту і додання яскравості окремого об'єкта (інсталяція, вивіска) варто віддати вибір дюралайтом.
  • Умови експлуатації. Це стосується використання в приміщенні або на вулиці, в сухому місці або при підвищеній вологості, при нормальних температурних умовах або екстремальних і т.д.

Освітлювальне обладнання — купити недорого в Україні

Український інтернет-магазин Капро-Київ пропонує на комфортних умовах придбати різне освітлювальне обладнання. Тут вас чекають прийнятні ціни і багатий вибір виробів від вітчизняних та іноземних виробників. Всі товари сертифіковані, відповідають вимогам безпеки і українським стандартам якості.

При необхідності скористайтеся допомогою професійних консультантів. Також полегшить вибір детальний опис кожного товару. У компанії Капро можна зробити покупку в роздріб або оптом — замовлення будь-якого обсягу буде виконаний оперативно. Телефонуйте і оформляйте заявку зараз — вам гарантовані якісні вироби з прискореною доставкою.