Продукція Celiane

Продукція

Legrand Celiane — це відмінна серія електровстановочної продукції, яка була вироблена і розроблена фахівцями з компанії Legrand. Вироби даного французького бренду виконані у відповідності з усіма суворими стандартами. Досконалий продукт відрізняється від своїх аналогів продуманим дизайном і високою якістю. Над створенням товару працювали провідні дизайнери фірми. Розетки і вимикачі Легранд Селіа будь-який користувач інтернету може придбати в інтернет-магазині Капро-Київ, де представлена ​​найкраща і перевірена продукція за хорошою ціною. Високий стандарт підтверджений спеціальними сертифікатами якості.

Особливості дизайну продукції Legrand Celiane

Дизайн виробів від Легранд Селіа не залишить замовників байдужими. Головними відмінними рисами товару є такі особливості:

 • провідний матеріал — метал;
 • дизайнерам вдалося досягти ідеального поєднання кола і квадрата, що має закруглені кути;
 • наявність декількох кольорів;
 • велика кількість образів, що мають виражену металеву фактуру і яскраве забарвлення.

Строгість ліній вдалося якісно поєднати з вишуканими квітами. Розетки і вимикачі legrand celiane дозволяють вибрати ідеальний варіант, відповідний вашим побажанням. Під час розробки дизайну у фахівців вийшло створити продукт, який сильно відрізняється від своїх аналогів. Подібного ефекту вдалося досягти завдяки чуттєвій текстурі і особливим матеріалами. Варто купити продукцію від Легранд Селіа, щоб почати користуватися всіма її перевагами.

Асортимент продукції Legrand Celiane

Найпопулярнішими підвидами продукції legrand celiane є титан, алюміній, графіт і слюда. Докладний каталог celiane дозволяє придбати велику кількість високоякісного товару. Серед представлених об'єктів можна виділити наступні позиції:

 • рамки legrand celiane;
 • лампа підсвічування;
 • механізм вимикача;
 • панель розетки;
 • панель термостата Легранд Селіане;
 • панель виведення кабелю і датчика руху;
 • клавіша вимикача;
 • корпус зовнішнього монтажу.

Всі елементи вимикачів legrand celiane є сертифікованими і високоякісними. Продукт прослужить користувачам протягом багатьох років. Рамки Celiane відрізняються між собою за багатьма критеріями. Замовник може підібрати товар, який буде ідеально поєднуватися з іншими елементами інтер'єру. Колекція класичних відтінків допоможе відтворити єдину лінію декору в усьому будинку. Натуральні матеріали, які є основою розетки legrand celiane, привнесуть в будинок багато затишку. Потенційний покупець може вибрати не тільки дизайн Легранд Селіа рамки, а й функціонал доступних пристроїв.

Купить legrand celiane в Києві

Каталог продукції Легранд Селіа складається з декількох сотень позицій. Придбати відповідний товар може будь-хто за допомогою інтернет-магазину Капро-Київ. Замовити продукцію вийде не тільки оптом, але і в роздріб. Головними перевагами компанії є швидка доставка, можливість отримати безкоштовну і корисну консультацію, а також відмінне співвідношення ціни і якості розеток і вимикачів Легранд Селіа. Всього в магазині представлено більше 70 000 примірників різноманітної продукції. На етапі оформлення замовлення у користувачів є відмінна можливість ознайомитися з усіма характеристиками більш детально. Купить legrand celiane вийде не тільки в Києві, служба доставки допоможе транспортувати продукцію в будь-який регіон України.