Пристрої плавного пуску

Продукція

Пристрій плавного пуску (ППП) — електромеханічне, механічне або електронне пристосування, що застосовується з метою плавної зупинки або старту електричних двигунів. Основним позитивним моментом є також зниження показників пускових струмів і кореляція крутного моменту з струмовим навантаженням.

Наприклад, при запуску крутний момент миттєво становить 150-200% від номінальної величини сили струму, збільшуючись додатково до 6-8 разів. Це навантаження може стати причиною пошкодження механічної частини двигуна, викликаної падінням напруги в мережі. Силовий агрегат при цьому може зовсім не запуститися. Щоб знизити настільки стрімке зростання сили струму застосовуються УПП.

Фактично вони утримують основні параметри силової установки (силу струму і напруги) від перевищення гранично допустимих значень. ППП робить пуск і відключення двигуна більш м'яким і повільним, дозволяючи уникнути різних негативних моментів, тим самим роблячи експлуатацію його більш довговічною і надійною.

Пристрій плавного пуску для однофазного двигуна і трифазного — особливості роботи

ППП призначені для керування асинхронними електродвигунами, головною проблемою яких є те, що момент обертання ротора відповідає квадрату напруги на статорі. Це призводить до ривків ротора при запуску і відключенні силового агрегату.

Інноваційні пристрої диференціюються за принципом дії на частотні і амплітудні. Частотні дорожчі, але дають змогу змінювати швидкість обертання ротора під час процесу експлуатації.

Пристрої плавного пуску електродвигуна — купити в Україні

Вибір софтстартери проводять згідно навантаження двигуна і частоти застосування. Софтстартери бувають механічними, електричними або комбінованими. Механічні представлені гальмівними колодками, магнітними блокаторами, противагами і т.п. Вони перешкоджають різкого набору оборотів чисто механічним способом.

Електронні пристрої забезпечують поступове зростання напруги і сили струму від початкового опорного до максимального значення. Це дозволяє розігнати двигун до номінальних обертів.

Інтернет-магазин Капро пропонує пристрій плавного пуску купити в Києві, а також інших регіонах України від лідерів виробництва електротехнічних товарів:

  • Пристрій ПП Шнайдер;
  • Пристрій ПП Abb.

У асортименті УПП, що обмежують струм в обмотці за схемою зірки, що складається з трьох котушок. Використовуються в фазних моделях.

Від французької компанії можна купити 1 і 3 фазні ППП для вентиляторів і насосного обладнання. Пристрій плавного пуску Abb, ціна якого від швейцарського виробника вас приємно здивує, відрізняється компактністю і відмінними експлуатаційними характеристиками. За допомогою професійних консультантів ви можете підібрати саме той варіант пристрою ПП АББ, який буде максимально задовольняти вашим побажанням щодо ціни, якості і функціональних можливостей приладу.

Капро гарантує оперативну збірку і відправку замовлення, відмінний сервіс та значну знижку при оптових замовленнях. Замовляйте ППП в Капро — у надійного партнера для клієнтів по всій Україні.