Мат нагрівальний

Продукція

Гріє мат для теплої підлоги — один із зручних варіантів його облаштування, причому з невеликими витратами. Він може бути двох видів:

  • Кабельний.
  • Карбоновий — з саморегульованих стрижнів, з'єднаних паралельно і під дією електричного струму продукують інфрачервоне випромінювання. Оптимальні для установки під керамічну плитку.

Вони відрізняються своїми технічними і експлуатаційними характеристиками, але в будь-якому випадку компонуються вони однаково — у вигляді рулонної доріжки. Перевагами гріючого мату є:

  • зручність регулювання температурного режиму;
  • мат для теплої підлоги — ціна знаходиться в середній ціновій категорії;
  • простота монтажу і розрахунку;
  • велика економія електроенергії, тому що не проходиться додатково нагрівати бетонну стяжку як в разі електричного нагрівального кабелю.

Кабельні нагрівальні мати теплої підлоги

Фактично є резистивний одножильний провід, фіксований на змієподібній армованій ячеїстій сітці з певним кроком. Чим менше крок, тим більш рівномірно нагрівається підлога без прояву ефекту температурної зебри. Оптимальним матеріалом дроту є ніхром, що має високий опір і відповідно великий коефіцієнт тепловіддачі. Тепла підлога з матів під плитку підходить ідеально, так як загальна товщина всього укладання не перевищує 3 см. Його укладають прямо в клейовий розчин під плитку після приєднання до терморегулятора.

Мати з фіксаторами для теплої підлоги представлені полістирольними теплоізоляційними плитами з пазами, окремими скобами для фіксації і полістирольними підкладками. Фіксатори виконують також функцію щодо нівелювання нерівностей поверхні підлоги.

Тепла підлога — мати під ламінат, паркет і дерев'яна підлога мають обмежену максимальну температуру нагрівання, при якій потужність системи не повинна перевищувати 80-100 Вт/м2. Крім того, при укладанні під ламінат потрібно зберігати зазори між ламінатом і стіною, а плінтус не кріпити до підлоги, щоб покриття могло вільно переміщатися при зміні параметрів при нагріванні. Краще чітко дотримуватися всіх зазначених в інструкції рекомендацій, інакше, якщо гріючий мат перегорить, то для його заміни або ремонту доведеться знімати все підлогове покриття.

Монтаж гріючого мату не потребує цементно-бетонної стяжки. Головне, щоб підлога була рівна і без великих западин. Проводиться укладання двома способами:

  • безпосередньо в клей під плитку;
  • попередньо залити мати плитковим клеєм, дати йому висохнути і потім вже зверху покласти плитку або спеціальний ковролін.

Сітку мату можна розрізати, але провідники ні в якому разі не можна пошкодити. Фрагменти не повинні накладатися один на інший. При великій площі приміщення може знадобитися кілька матів кожен з індивідуальним терморегулятором. Температура нагріву електричного мату багато в чому визначається його маркою. Зазвичай вона варіює від 80 до 104 градусів.

Де краще мат теплої підлоги купити в Україні?

Мати для теплої підлоги від Profiterm в розширеному асортименті пропонує придбати інтернет-магазин Капро-Київ. Перевагою продукції цього виробника є те, що сітка зі скловолокна випускається на клейкій основі, а нагрівальний елемент представлений двожильним екранованим кабелем. Площа обігріву теплої підлоги тонким матом варіює від 0,5 до 12 м². Практично ви можете змонтувати теплу підлогу як на окремій локальній ділянці (туалеті або ванній), так і на великих площах залів і спалень. Комфортну підлогу набагато покращить мікроклімат вашого житла і дозволить уникнути переохолодження при санітарно-гігієнічних процедурах. Купуйте гріючі мати в Капро — до ваших послуг швидка і повна комплектація,професійні консультації та допомога у виборі оптимального варіанту.