Точечні ліхтарики

Продукція

Точкові світильники LED — це невеликі освітлювальні пристрої, які монтуються в гіпсокартонній конструкції або в систему натяжної стелі. Свою назву отримали за зовнішній вигляд — на стелі виглядають як невелика точка на аркуші паперу. Відмінною особливістю приладу є невелика площа розсіювання світла. Як правило, точкові ЛІД світильники висвітлюють окремо лише одну маленьку зону. Однак цей момент компенсується правильним розміщенням джерел світла на стелі і їх достатньою кількістю.

Точкові світильники — купити для різних ламп

Сучасні бренди освітлювального обладнання пропонують розширений вибір пристроїв під різні лампи:

 • Для ламп розжарювання.
 • Для світлодіодних ламп.
 • Для галогенових лампочок.

Найбільш безпечним і економічним варіантом є LED-моделі. Купити точкові ЛІД світильники можна для натяжних стель з ПВХ і тканини, а також для монтажу в гіпсокартонні конструкції в стіну. Вироби практично не нагріваються, завдяки чому знижується ризик пожеж.

Для точкових світильників характеристики відрізняються залежно від того, які лампи підключаються. Різниця стосується таких нюансів:

 • Розміри. Необхідно враховувати розміри місця під лампочку, висоту приладу, глибину посадки лампи, зовнішні габарити декоративної частини.
 • Спосіб підключення лампочки. Може бути цоколь для вгвинчування лампи розжарювання або штекер для підключення галогенних та світлодіодних лампочок.
 • Можливість регулювання. Без цієї опції пристрій володіє одним напрямком світлового потоку — вниз. Якщо є регулювання, то точкові світильники накладні називають спотами. У них можна змінити напрямок світлового потоку.

Пристрої відрізняються ступенем захисту IP залежно від того, де вони застосовуються. Для обладнання для ванної необхідний захист від вологи, а вироби в кухні повинні бути стійкі до перепадів температур, впливу диму і пара. У спальні, вітальні та дитячої допускається використання обладнання з низьким ступенем IP, оскільки на них не впливають негативні фактори.

Установка пристроїв може виконувати трьома способами:

 1. Вище рівня стелі. Це дозволяє створити ефект підсвічені самого стельового полотна. Найчастіше застосовується для імітації зоряного неба.
 2. Нарівні зі стелею. Найбільш часто зустрічається варіант. Рекомендується використовувати лампи потужністю не більше 45 Вт.
 3. Нижче рівня стелі. Світловий потік більш широкий, забезпечується краща освітленість приміщення.

Купити точкові світильники в Україні

В інтернет-магазині Капро-Київ ви можете точкові світильники купити недорого від українських та іноземних виробників. В асортименті представлені сертифіковані вироби, що відповідають українським стандартам і вимогам безпеки. На них ціна в компанії Капро прийнятна і обґрунтована. У продажу є такі вироби під різні лампи:

 • Регульовані для галогенових MR16.
 • Регульовані для галогенових MR11.
 • Регульовані під рефлекторні.
 • Стельові.
 • Нерегульовані для галогенових MR16.
 • Нерегульовані для галогенових MR11.
 • Нерегульовані під рефлекторні.

Телефонуйте і замовляйте точкові світильники врізні і накладні, оформляючи роздрібну або оптову покупку. Компанія обслуговує фізичних та юридичних осіб на вигідних умовах.

У разі необхідності ви можете отримати безкоштовну професійну консультацію і допомогу в підборі. Вся продукція проходить додаткову перевірку перед відправленням покупцеві. Робіть замовлення зараз і отримуйте швидке виконання заявки, першокласну якість товарів і прискорену адресну доставку.