Гарантія

Інтернет-магазин «КАПРО-Київ» пропонує тільки оригінальні товари від офіційних представників фірм-виробників електротехнічної продукції: Abb, Hager, Eaton, Lapp, Legrand, Schneider Electric і ін.
Електротовари які підлягають обов'язковій сертифікації мають відповідні документи.

Гарантійний термін

На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, надається гарантія від 1 року до 25 років залежно від сервісної політики виробника.

Правило приймання товару

Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться в присутності споживача за місцем продажу або вдома в момент доставки. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.
Ризик випадкової втрати або пошкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару.
При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

Умови гарантії

У нашому інтернет-магазині реалізується продукція з обов'язковим ГАРАНТІЙНИМ ТЕРМІНОМ.
При виникненні гарантійного випадку, необхідно звернутися в сервісний центр підприємства виробника продукції. Інформацію про знаходження сервісних центрів можна дізнатися у наших консультантів по т. (044) 205-44-04
Підставою для отримання гарантійного сервісу є БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ нашого інтернет-магазину, а також заповнений ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН, що додається до більшості електротехнічних виробів.

Складно-технічні товари

Відносно складно-технічних товарів: обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.
Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їх моральним зносом.

ЦІ УМОВИ НЕ ПОРУШАЮТЬ ЗАКОННИХ ПРАВ СПОЖИВАЧА, НАДАНИХ ЙОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ

Якісні електротовари – КАПРО (Київ, Україна)

Всі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@electrica-shop.com.ua