Кабельні наконечники

Продукція

З'єднання проводів між собою, їх підключення до обладнання і різних установок повинно бути коректним. Головне — необхідний хороший контакт і безпечна експлуатація. Щоб забезпечити такі властивості, на кабельно-провідникові вироби встановлюються наконечники для кабелю . При цьому використовується спеціалізований обжимний інструмент і дотримуються технології обтиску.

Різновиди наконечників для проводів

Накінечники діляться на безліч видів залежно від матеріалу виготовлення і форми. Поширеними різновидами є:

  • Вилкоподібний мідні.
  • Мідні кільцеві.
  • Втулкові з міді.
  • Штирові мідні.
  • Кільцеві з алюмінію.
  • Кільцеві мідно-алюмінієві.

Мідна продукція виконуються з суцільнотягнутих трубок. На одному кінці — притискна пластина, на іншому — посадочне місце для проводу. Використовуються для приєднання обладнання, для проводок водно-розподільчої групи, а також для організації заземлення.

Алюмінієва продукція використовується для кабелів, в яких токопроводнікі — алюмінієві. На одному кінці виробів контактний майданчик з отвором, на іншому — підведення для кабелю. Перед обпресуванням необхідно обробити алюмінієві елементи кварцевазеліновой мастилом, що запобігає окисленню.

Алюмо-мідні комбіновані варіанти використовуються для розподільного обладнання, в якому є шини з міді. У цих окінцевателів мідний майданчик під контакти і алюмінієва посадкова трубка.

Крім цих видів наконечників ви можете замовити в інтернет-магазині Капро таку продукцію:

  • Гільзи алюмінієві.
  • Гільзи мідні.
  • Гільзи мідно-алюмінієві.
  • Роз'єми «тато-мама».

Гільзи необхідні для того, щоб з'єднати дроти між собою. При цьому об'єднання відбувається одноразово — розділити дроти можна буде лише за допомогою розрізання. Роз'єм «тато-мама» призначений для багаторазового підключення і відключення. Він дозволяє з'єднувати дроти різного перетину.

Цей тип продукції розрізняється і по діаметру проводки, на яку планується установка.

Як встановлюється кабельний наконечник під опресовування ?

Приєднання наконечників і гільз досить просте:

  1. Підготовка дроту. Необхідно зняти ізоляцію і зачистити контакти.
  2. Контакти вставляються в штекер згідно зі схемою. Іноді потрібно розділити жили, іноді — звести разом.
  3. За допомогою спеціального обжимного інструменту виконується опресовування. Іншими словами контакти закріплюються всередині гільзи або наконечника за рахунок затиснення в їх корпусі.
  4. Обтиснутий кінець дістається з інструменту. Після цього він готовий до прямого використання.

Велике значення має правильний підбір обжимного інструменту і матриці. Якщо матриця буде мала, є ризик перетиснути виріб, пошкодивши жили. Якщо велика, опресовування буде не дуже щільним, а контакт — ненадійним.

Купити кабельні наконечники в Києві

Інтернет-магазин Капро надає можливість купити за помірною ціною гільзи і наконечники на дроти українського і зарубіжного виробництва. У продажу представлена ​​тільки сертифікована продукція, відповідна ГОСТам і вимогам безпеки. Перед відправкою покупцю товар проходить додаткову перевірку.

Для полегшення вибору до кожного товару наведено детальний опис. Якщо ж у вас виникнуть складності, ви можете скористатися допомогою консультантів компанії. У Капро-Київ ви можете купити продукцію від 1 одиниці в роздріб або зробити оптове замовлення будь-якого обсягу. Вам гарантові першокласна якість виробів, швидке обслуговування і прискорена доставка.