Димери
- Сортувати:
- дешеві
- дорогі
- нові надходження
- популярність
Продукція
- Код товару: 118071
Димер-таблетка в монтажну коробку (акт+індук.навантаження до 300W) ETI SMR-S (1 тиристор 3mA) 2470010
ETI- Країна виробництва: Словенія
- Код товару: 3089180
Димер DIN AC230V навантаження 500W(AC) 1 мод.ETI DIM-2 (1 тиристор 2А) 2470009
ETI- Країна виробництва: Словенія
- Країна виробництва: Франция
- Країна виробництва: Франция
Димерами називається пристрій, який регулює потужність освітлювальних приладів, тим самим збільшуючи або зменшуючи яскравість світіння ламп. Використання димерних вимикачів, також званих світлорегуляторами, дозволяє економити 15-18% електроенергії і легко створювати комфортні умови в будинку.
Застосування димерних пристроїв має такі переваги:
- Можливість зменшити освітлення у вечірній час для створення більш спокійної і розслаблюючій атмосфери.
- Можливість збільшити яскравість освітлення для використання в робочому режимі — наприклад, при роботі з паперами або комп'ютером.
- Реалізація дизайнерської задумки в плані освітлення.
- Робота світильників в декількох режимах в ключових кімнатах або по всій оселі.
- Можливість зробити регульованим підсвічування на стельових або інших конструкціях.
Важливо відзначити, що компактні димери використовуються не тільки в житлових приміщеннях. Сучасні кафе, ресторани і клуби також активно застосовують димерні прилади, створюючи персоналізований стиль закладу і забезпечуючи найбільш комфортні умови для клієнтів. В такому випадку нерідко застосовується прохідний димер і вимикач, щоб була можливість регулювати яскравість з декількох місць в приміщенні.
Різновиди і особливості димера регулятора
Раніше використовувалися тільки електро-механічні димери. Зараз же встановлюються переважно електронні моделі. Вони мають можливість не тільки регулювати яскравість, але і задавати режим пульсації або миготіння, а також робити різке або плавне загасання світла. У деяких пристроях є програми, здатні відтворювати цілі світлові картини лише за рахунок регулювання потужності світіння окремих ламп.
При покупці важливо пам'ятати, що універсальних димеров немає. Кожен прилад розрахований під один вид ламп — розжарювання, світлодіодні, галогенові і т.д. Іноді можна зустріти моделі, здатні працювати з декількома видами лампочок, а й тут будуть суттєві обмеження.
Виділяють три види світлорегуляторів, які відрізняються зовні, за методом підключення і особливостями регулювання:
- Модульні. Монтуються в електрощиток на DIN-рейку. Є багатоканальними пристроями, що діють на всі лінії в будинку або квартирі. Мають досить великі розміри, тому важливо, щоб на щитку вистачало місця під такий світлорегулятор.
- Моноблочні. Монтуються на стіну (замість звичайного вимикача), оснащуються регулювальним пристроєм у вигляді ручки або клавіші. Прилад має цілісний корпус, всередині якого приховано електронних механізм. Бувають механічні, сенсорні і з дистанційним управлінням.
- Приладові. Вставляються в монтажну коробку, після чого підключаються безпосередньо до вимикача. Компактні прилади можна встановити навіть за фальш-стіну або конструкцію з ГКЛ, навіть не використовуючи монтажну коробку.
Купити вимикач димер в Україні недорого
В інтернет-магазині Капро-Київ представлений розширений вибір димерів за прийнятними цінами. У продажу представлені світлорегулятори з різним функціоналом для монтажу в якості вимикачів і як додатковий елемент в монтажну коробку.
Всі вироби сертифіковані, відповідають високим стандартам якості і вимогам безпеки. Замовляйте в роздріб і оптом продукцію українського і імпортного виробництва.
Для спрощення вибору на сайті ви можете ознайомитися з детальним описом товару, а також отримати професійну консультацію співробітників. Телефонуйте і замовляйте — покупка буде оперативно зібрана і відправлена до вас!