Продукція НІК (NIK)

Продукція

ТОВ НІК-Електроніка ─ це велика українська компанія, що працює на вітчизняному енергетичному ринку. Являє собою групу підприємств з виробничими площами в Києві, Дніпрі. Займається виробництвом, а також наданням розширеного спектра послуг з постачання, встановлення, сервісного обслуговування електротехнічного обладнання. 

Підприємство було організовано в 1997 році. Його основним завданням було налагодження високотехнологічного процесу з виготовлення електротехнічної продукції, що відповідає світовим стандартам. Для цього було вивчено передовий досвід зарубіжних виробників, встановлено сучасне обладнання, впроваджено інноваційні технології, налагоджено жорсткий контроль якості.

Зараз підприємство має монтажно-складальні цехи, конструкторське бюро, повірочну лабораторію з найсучаснішим метрологічним обладнанням і програмним забезпеченням. 

Особлива увага приділяється дотриманню технологічного режиму ─ підтримання температури, вологості на певному рівні, наявність антистатичного покриття та ін. Для калібрування пристроїв встановлені спеціальні автоматичні лінії з відповідним програмним забезпеченням. На даному етапі інженерами-конструкторами розроблено 7 типів одно- та трифазних електричних лічильників (більше сотні модифікацій) щодо якості та надійності не мають аналогів на українському ринку.

У штаті компанії працюють близько 600 осіб, регулярно підвищують свій професійний рівень на курсах підвищення кваліфікації.

Основними напрямками виробничої роботи NIK є:

  • Розробка і виробництво інтелектуальних пристроїв АСКОЕ з обліку та контролю витрат електрики, газу, тепла, води. Окремо виділені промислове та побутове використання АСКОЕ ─ NovaSys. Advanced Metering Infrastructure і NovaSyS EnergySale відповідно.
  • Використання продуктів компанії в будівництві та оптимізації підстанцій.
  • Системи автономного та резервного забезпечення електрикою.
  • Виробництво лічильників електроенергії, газу, тепла, води.

Вироби компанії експортуються в країни ближнього зарубіжжя (Грузія, Казахстан, Східна Європа), Азії, Близького Сходу.

Прайс NIK

Вартість продуктів компанії відрізняється доступністю для побутових, комерційних, промислових споживачів. На формування ціни впливають курсова ситуація в країні, а також техніко-експлуатаційні характеристики і функціональні можливості пристроїв. 

На сайті інтернет-магазину Капро ви не знайдете окремого прайс-листа ─ чинна ціна вказується відразу при поданні товарів вибраної категорії ─ це наочно і зручно для користувачів, які можуть відразу «прив'язати» вартість до маркування та дизайну товару на фото. Так полегшується попередній вибір потрібного продукту, який потім уточнюється при більш детальному ознайомленні з технічними характеристики виробу в його описі.

Каталог НІК 

Продукція ТОВ " НІК-Електроніка в інтернет-магазині Капро представлена широким переліком лічильників електроенергії, серед яких виділено такі категорії:

  • 1-фазні ─ електромеханічні і електронні;
  • 3-фазні електронні для напруги 230 і 390 В;
  • багатотарифні;
  • колодки комутаційні.

Асортимент продукції НІК в магазину Капро постійно розширюється та оновлюється. Тому, якщо ви хочете встановити надійні, якісні, з тривалим терміном експлуатації і межповерочным інтервалом лічильники ─ звертайтеся в Капро-Київ. Консультативна підтримка, відмінний сервіс, зручна оплата і оперативна доставка гарантовані.