Розетки і вимикачі Sedna

Продукція

Мода не стоїть на місці — змінюються смаки, з'являються нові тренди, на зміну спокійній і витриманій класиці приходять більш динамічні сучасні рішення. Серія електровстановочної арматури Шнейдер Електрик Седна привертає стильним інноваційним дизайном і розширеною колірною гамою. Крім класичного білого, для механізмів пропонується ще три кольори на вибір:

  • Бежевий (або відтінок слонової кістки).
  • Алюміній.
  • Титан.

До них можна підібрати підходящу декоративну рамку, яка випускається в п'яти колірних рішеннях. Оригінальний дизайн відмінно впишеться в модний інтер'єр стилю хай-тек або мінімалізм, а прекрасну ергономіку і функціональність вимикачів серії Седна Ви відразу ж оціните по перевагам.

Фурнітура Schneider Electric Sedna, ціна і асортимент в Інтернет-магазині

Оптимальне поєднання великого функціоналу з запам'ятовуючою зовнішністю і цілком демократичною ціною — ось головний секрет популярності нової серії електрофурнітури від Шнейдер Електрик. В добавок до елегантного виду вона ще й надзвичайно зручна у використанні, а також надзвичайно проста в монтажі і підключенні. Інженери відомого європейського бренду до дрібниць продумали конструкцію розеток, а також вимикачів Schneider Electric Sedna, щоб полегшити задачу монтажникам, оснастили їх напрямними для підключення проводки і монтажними лапками для швидкого встановлення в стінові конструкції і перегородки самих різних типів. Усі застосовані технічні рішення перевірені десятиліттями безпроблемної експлуатації і гарантують безвідмовну роботу механізмів, які не будуть засмучувати своїх власників частими поломками. Продукція Schneider Electric сертифікована і відповідає всім вимогам світових стандартів. Для кінцевого споживача це означає стовідсоткову гарантію безпеки користування електроприладами, високий рівень захисту від коротких замикань, перевантажень та інших неприємностей.

Де можна купити Schneider Electric Sedna в Києві

Не відстаючи від модних трендів, мультибрендовий інтернет-магазин КАПРО-Київ пропонує найбільший вибір стильної та функціональної електроарматури Schneider Electric серії Sedna, яка відрізняється високим рівнем безпеки. Для захисту від неправильного підключення і помилок при монтажі, розробники передбачили цілий ряд корисних опцій:

  • Самозажимні клеми для швидкого приєднання проводів.
  • Роздільна перегородка, що захищає зачищені кінці проводів і запобігає їх випадковому торканню, чревате замиканням.
  • Напрямні для зручного підведення проводів до монтажних клем.
  • Кольорове маркування контактних затискачів.
  • Підготовлені до установки гвинтові клемники, у яких не потрібно попередньо викручувати гвинти.
  • Розпірні бічні лапки, надійно фіксують механізм в монтажній коробці.

Купити розетки Schneider Electric Sedna в Україні

Зручність і простота монтажу — кожен домашній майстер леко впорається з установкою розеток і вимикачів Schneider Electric Sedna. На корпусі нанесена точна схема всіх підключень, якій потрібно просто дотримуватися, а контактні клеммники розеток виведені на одну сторону, щоб всі жили кабелю, що підводить можна було обрізати і очищати від ізоляції на однакову довжину. У колекції представлені розетки всіх затребуваних в наш час різновидів — від звичних електричних (з захисними шторками, заземляющими контактами або ж без таких), а також телевізійні, телефонні, комп'ютерні RJ45 (екрановані/неекрановані), USB-розетки, термостати для управління електричними теплими підлогами і багато іншого.