Кабель акустичний AK Clear+Red

Продукція

Як вибрати акустичний кабель?

Перш ніж зробити вибір акустичного кабелю і перейти до покупки вподобаного акустичного кабелю, розберемося, що власне, являє собою цей акустичний кабель.
Акустичний кабель візуально це двожильний, багатодротяний мідний кабель в ізоляції, яка найчастіше проза, здатний передавати сигнал великої потужності. Як випливає з назви, такий кабель призначений для підключення різних акустичних систем і підсилювачів, а також використовується як акустичний кабель для колонок та іншої звукової апаратури.
Акустичні кабелі це специфічні кабелі які здатні проводити сигнал з високою силою струму і якісно передавати – без спотворень і втрат, при цьому акустичні кабелі повинні мати такі важливі, для передачі звуку, характеристики, як низька: ємність, індуктивність і, що найголовніше, опір .
Яким повинен бути кабель для акустики?
Однозначно можна відповісти лише, те, що для якісної передачі звукового сигналу, необхідно придбавати якісні кабелі для акустики. Чиста мідь без домішок саме такі жили у якісного акустичного проводу.
Вибираючи кабель для вашої акустичної системи, обов'язково, керуйтеся інструкціями до вашого акустичного обладнання, враховуйте розрахунковий переріз і довжину магістралі.