Радіочастотні кабелі

Продукція

Радіочастотний кабель в Україні має досить широке застосування. Він необхідний для комутації антен з приймально-передавальним устаткуванням на телевізійних та радіо станціях. Також цей тип проводки забезпечує сполучення різних радіочастотних установок, використовується для зв'язку між приладами і всередині одного обладнання, застосовується для підключення техніки, що працює на частоті понад 1 МГц.

Особливості коаксіального радіочастотного кабелю

РЧК використовуються при високих частотах (аж до МГц і ГГц). При цьому вони, як правило, мають не дуже велику довжину, є досить гнучкими і здатні передавати велику потужність.

Радіочастотний кабель має коаксіальну структуру, тобто в ньому є внутрішня і зовнішня струмовідна жила. Ці жили розділяються між собою ізоляцією. Внутрішній токопроводнік може бути різним по конструкції, виготовляється переважно зі сталі, покритої міддю. Другий провідник виготовляється з алюмінію або міді, виконується у вигляді обплетення. Можлива наявність додаткового захисту у вигляді алюмінієвої фольги, яка виконує функцію екрану. Кабель RG-58 також доповнюється вологостійким просоченням, що дозволяє використовувати його в місцях підвищеної вологості.

Сам коаксіальний провід розрахований на використання в приміщеннях і на вулиці.

Виділяють такі типи РЧК:

  • Радіочастотний кабель РК . Звичайний коаксіальний.
  • РС. Має спіральні провідники.
  • РД. Симетричний або має дві коаксіальні пари.

Залежно від того, яка ізоляція між жилами, виділяють такі типи кабельної продукції:

  • СІ. Суцільна ізоляція. Простір між провідниками заповнюється обмоткою з ізолюючих стрічок або монолітним заповнювачем.
  • ВІ. Повітряна ізоляція. На струмопровіднику, що знаходиться всередині, або жилах (для симетричного кабелю) з певним кроком робляться ізолюючі шайби, кордель або ковпачки, які накладаються гвинтовими спіралями.
  • ПВІ. Напівповітряна ізоляція. Між внутрішнім і зовнішнім струмопроводнідниками заповнюється пористо-пластикова ізоляція. Може бути кордель з пластмасовою трубкою або шлицованою трубкою.

РЧК прийнято розділяти на категорії залежно від теплостійкості:

  • Звичайна теплостійкість. Вироби застосовуються при температурі до 125 градусів.
  • Підвищена теплостійкість. Кабельна продукція зберігає свої функції при температурі до 250 градусів.
  • Висока теплостійкість. Такою властивістю володіють вироби, здатні витримати температуру понад 250 градусів.

Використання РЧП передбачає фіксацію на його кінцях спеціальних штекерів. Обжимка може проводитися без використання спеціального інструменту — досить ножа для зняття ізоляції. Однак краще це завдання довіряти професіоналам, оскільки пошкодження зовнішнього токопроводніка може не тільки знизити якість переданого сигналу, але і послужити причиною його переривання.

Купити радіочастотні кабелі недорого в Києві

В інтернет-магазині Капро-Київ ви можете придбати кабельну продукцію за прийнятними цінами, зробивши покупку в роздріб або оформивши оптове замовлення. У продажу представлені:

  • РК.
  • RG-6.
  • RG-58.

Вся продукція проходить перевірку перед відправленням клієнту. Товари сертифіковані, відповідають високим стандартам і вимогам безпеки. Придбати вироби можна від 1 м.

Детальний опис кожного товару дозволить легше зробити вибір. Якщо вам потрібна допомога, скористайтеся консультацією співробітників магазина. Звертайтеся в компанію Капро і отримуйте вигідні умови для покупки і прискорену обробку заявки.