Продукція Jung (Юнг)

Продукція

Німецьке м. Шальксмюле на початку 20-го століття стало своєрідним епіцентром науково-технічного прогресу у сфері електротехнічних виробів. У 1912 р. Альбрехт Юнг отримав патент на винахід пристрою короткого ходу для вимикачів, що закономірно призвело до створення фабрики з виготовлення цього продукту.

У 1941 р. в місті Люнене було відкрито ще одне підприємство, яке зараз є логістичним центром і складом Jung загальною площею 25000 м².

1993 рік ознаменувався створенням у Шальксмюлі навчального центру з презентації інноваційних технологій, а також лабораторії KNX/EIB для удосконалення підготовки експертів у сфері інтелектуальних будинків та виробничих приміщень.

На даний момент компанія Юнг є виробником висококласного електротехнічного обладнання з ексклюзивним дизайном многостилевого напрямку. Фірма Jung виробляє більше 3000 видів продукції для житлових, офісних приміщень, виробничих цехів. В її продуктовому портфелі такі категорії виробів: 

 • розетки і вимикачі в різних стилях від класики до хай-тека, різноманітність колірної палітрі, матеріалів виконання, рамкового оформлення; 
 • автоматика для регулювання доступу в будівлі, контролю інженерних мереж – домофони, датчики, диммери та ін;
 • обладнання EIB/KNX для систем автоматизації управління інтелектуальними будівлями.

Основна тенденція розвитку компанії – збільшення присутності на світовому ринку, інноваційні рішення і різноманіття продукції. Зараз фірма має більше 50 партнерів, 16 представництв, 6 дочірніх компаній. Онук засновника продовжує керувати компанією зі штатом більше 550 співробітників.

Прайс Jung 

Цінова політика бренду знайшла своє відображення у пропонованих магазином цінах на його вироби. Тут можна знайти товари бюджетної, середньої і дорогої категорії. Причому в будь-якому разі це завжди буде якісна продукція, надійна і довговічна. На формування ціни впливають такі моменти:

 • серія виробів і її особливості;
 • ексклюзивність дизайну – різноманітність колірної палітри, форми, рамкового оформлення;
 • матеріал виготовлення рамок (метал, пластик, дерево) і механізмів;
 • час гарантованої експлуатації;
 • наявність додаткових опцій та ін.

Каталог Jung 

Всі представлені в каталозі товари компанії розбиті на окремі категорії, відповідно серійному виробництву:

 • A500 – це класичний дизайн прямих ліній і строгих форм, оригінальні матеріали, розширений технічний потенціал, надійність і зручність в користуванні. Кілька варіантів колірних рішень електричної фурнітури – чорний, білий, алюмінієвий, відтінки шампанського.
 • A Creation – скло та особливо міцна пластмаса, функціональність і надійність електроінсталяційної фурнітури, найвища якість і креативність дизайну.
 • A Plus – різноманітний модельний ряд за форматом, кольором, варіантів збірки і матеріалів виконання. Це рамки, накладки, вкладиші, функціональні внутрішні механізми, лампи тліючого розряду для вимикачів, циліндри для замкового вимикача та ін.
 • Aluminium – панелі, рамки, клавіші, розетки з кришкою, диммерні панелі і інша фурнітура.
 • CD 500 – серія з розширеним асортиментом колірної палітри, особливо гармонійно вписуються в стиль хай-тек своїми плоскими клавішами і прямими лініями рамок. Edelstahl
 • LS 990 – хіт продажів на ринку України. Відрізняється витонченим дизайном і високою якістю розеток і вимикачів.
 • WG 800 ударостійка – розетки з кришкою, універсальні вимикачі. 

У каталозі представлені також серії Anthracite, AS 500, Gold 24 karat, LS Plus, SL 500. Кожна серія має свої особливості, ознайомитися з якими вам допоможе каталог кожної категорії. Але в будь-якому випадку незмінними залишаються висока якість виробів, увага до деталей, професійність складання і креативний дизайн. 

Якщо вам потрібна саме така електроустановча фурнітура – звертайтеся до Капро, де можна купити продукцію Юнг в Києві і Україні за найдемократичнішими цінами.