Виробник Аско і його продукція

Продукція

Створення української корпорації Аско передувала ґрунтовна аналітична та конструкторська робота з метою вивчення та задоволення запитів вітчизняного електротехнічного ринку. Компанія повинна була забезпечити потреби споживачів якісної, сучасної і доступної за ціною електротехнічної продукції. 

Розпочала корпорація свою діяльність з випуску серії низьковольтного автоматичного обладнання під двома торговими марками АСКО і УКРЕМ. Особлива увага приділялася формуванню розгалуженої дистриб'юторської мережі по всій Україні. Девізом компанії стає «Безпека, надійність, захист життя». Компанія постійно бере участь у галузевих виставках, формує цільову аудиторію, розширює свій асортимент, впроваджує нові технології і конструкторські розробки. Офіційна назва корпорації — Аско-Укрем, логотип — сонце як джерело життя і світла з променями, символізують прагнення до зростання.

На даний момент Аско в Україні займає лідируючі позиції на електротехнічному ринку, випускаючи більше 6500 найменувань продукції, об'єднаних в такі товарні групи:

 • Низьковольтне електротехнічне обладнання для комутації, автоматичного захисту, управління, сигналізації, монтажу кабелів і провідників. Проводиться у відповідності з міжнародними, європейськими, українськими стандартами IEC, EN, ДСТУ.
 • Электроизмерительное обладнання включає амперметри, аналогові і цифрові вольтметри. Аналоговий модельний ряд представляють прилади 3-х типорозмірів з класом точності 1,5. Цифрові моделі представлені 2-ма серіями з класом точності 0,5 і 2,5.
 • Ручні інструменти торгової марки АСКО-УКРЕМ для електромонтажу електричних та інформаційних мереж, розрізання, просікання отворів в металі та пластику, обтискача наконечників, зняття ізоляції. Представлені в механічному, а також гідравлічному виконанні.
 • Побутові електроінсталяційні пристрої різного типу монтажу (вбудовані, накладні для установки усередині і поза приміщеннями.)
 • Світлотехнічна продукція з окремим напрямком енергозберігаючих ламп.

Виробничі можливості корпорації дозволяють постійно оновлювати і розширювати асортимент, включаючи виготовлення продукції інших напрямів у повній відповідності потребам українського споживача. 

Прайс Аско

Торгова марка АСКО-УКРЕМ відрізняється гнучким ціноутворення, доступним для рядового покупця. Це забезпечує оптимальне співвідношення якості і ціни, коли демократичні ціни поєднуються з високою якістю і надійністю. Тривалий термін гарантії свідчить про впевненість Аско в якості своєї продукції. 

Каталог Аско в інтернет-магазині Капро

В каталозі продуктів Каско в магазині Капро представлені товари таких категорій:

 • Реле часу (таймери) електромеханічні, а також аналогові із затримкою включення на 10-120 с.
 • Датчики руху — інфрачервоні цокольні і круглі накладні з кутом охоплення 120, 360 градусів, а також бездротові і на DIN-рейку.
 • Клемні затискачі на din-рейку.
 • Дзвінки з діаметром 100, 200, 300 мм, а також 
 • Індикатори наявності напруги мережі на 220 В, одномодульні.
 • Наконечники кільцеві з лудженої міді.
 • Кнопки і кнопкові пости дистанційного керування — одномісні, подвійні (старт-стоп), потрійні (старт-старт-стоп з кнопками зеленої, зеленої, червоної, а також старт-стоп-сигнал з кнопками зеленої, червоної, неонової). Кнопки і пости можуть бути зібрані в один пульт управління
 • Пульти тельферні — з 7 кнопками (6 взаємно блокують і 1 загальна), з 6 кнопками, що забезпечують рух вгору-вниз-вліво-вправо-вгору і вправо-вниз-вліво), з 4-ма кнопками (вгору-вниз, вліво-вправо), з 2-ма кнопками (вгору-вниз).
 • Корпусу постів.
 • Різні види реле — проміжні, напруги, сутінкові, теплові. 
 • Розподільні коробки з захистом IP65.

Крім того, в асортименті представлені гільзи, трубки ізоляційні термонасадкові, світлосигнальна арматура, нульові шини та з'єднувальні, електромонтажні клеми, мініатюрні перемикачі.

Якщо вам потрібна якісна і надійна електроінсталяція в будинок, офіс або на виробництво — замовляйте товари від Аско-Укрем в інтернет-магазині Капро.