Порожні щити

Продукція

Сфера електропостачання дуже багатогранна і має на увазі використання різного за призначенням обладнання, проводок, кріплень, додаткових пристосувань і безлічі інших важливих виробів. Для організації зручного, безпечного і правильного розміщення електротехнічних пристроїв, апаратів обліку, а також підключення важливих проводів і забезпечення комфортної експлуатації всього цього устаткування використовуються спеціальні щити.

Параметри і властивості порожніх щитів

Порожній щит представляє собою металеву або пластикову конструкцію, в якій передбачається впорядковане розміщення різних пристроїв і модулів, а також підведення і підключення кабелів. Залежно від розмірів щит може бути як невеликим боксом, використовуваним для однієї квартири, так і великою шафою, в якому передбачено місце для великого устаткування.

Металеві вироби відрізняються такими властивостями:

  • Корпус завжди виконується з металу, а дверцята можуть бути металевими або виконаними з прозорого пластику.
  • Допускається установка DIN-рейок і монтажних панелей з металу.
  • Всі елементи покриваються порошковою фарбою — зносостійкої і здатної витримувати вплив вогню.

Пластикові моделі мають такі особливості:

  • Всі елементи виконуються з пластика, при цьому дверцята можуть бути непрозорими або прозорими.
  • Можливий монтаж додаткових панелей з пластику або металевих DIN-рейок.

Незалежно від матеріалу корпусу для порожніх щитів загальними є такі параметри:

  • Ступінь захисту. Вона може бути варіативною — від IP20 до IP65. Найпростіші захищають виключно від пилу, IP55 здатний захищати і від вологи, а найнадійніші передбачають захист від пилу, вологи, мають герметизацію і засоби, що запобігають втручання сторонніх осіб.
  • Додаткові захисні засоби. До таких відносяться різні засувки і замки, а також спеціалізовані попереджаючі наклейки.
  • Кількість вбудованого обладнання та його тип. Для кожного щитка передбачено виробником, яке обладнання в нього можна монтувати, скільки поміститься модулів в конкретній моделі.
  • Спосіб монтажу. Щитки можуть бути навісними (накладними), підлоговими і вбудованими. Перші фіксуються безпосередньо на стіну, другі просто ставляться на підлогу (як правило, це великі бокси), треті вбудовуються в спеціальну нішу в стіні.

Щит металевий зовнішній порожній без задньої стінки – один з найбільш затребуваних варіантів. Його перевага в тому, що не потрібно робити спеціальне підведення кабелю — вони можуть виходити зі стіни прямо всередину щитка.

Замовити щит металевий зовнішній порожній в Україні недорого

Український інтернет-магазин Капро пропонує вам великий вибір порожніх щитів вітчизняного та іноземного виробництва. В асортименті представлені такі види виробів:

  • Бокси.
  • Бокси з місцем під рубильник.
  • Бокси з місцем під газовий лічильник.

Всі вироби відповідають високим стандартам якості і всім вимогам безпеки, що підтверджується наявністю відповідних сертифікатів. До того ж продукція проходить додаткову перевірку перед відправленням покупцеві.

У компанії Капро-Київ ви можете придбати порожні щитки в будь-якій кількості — від 1 одиниці в роздрібному замовленні і до великої партії в оптовому. При необхідності вам будуть надані безкоштовні консультації та грамотна допомогу в підборі.

Звертайтеся в Капро і купуйте надійні, довговічні та безпечні щити за прийнятною ціною і з прискореної доставкою.