Термостати (терморегулятори)

Продукція

Всі сучасні електричні нагрівальні і охолоджуючі системи потребують терморегулюючих пристроїв, інакше званих терморегуляторами. Він монтується в газових і електричних котлах, обігрівачах, системах опалення. Також існують термостати для теплої підлоги і термостати холодильників. Ці прилади також використовують в комплексах штучного клімату в приватних будинках, в теплицях.

Принцип роботи кімнатного термостата і його особливості

Призначення пристрою полягає у включенні або відключенні нагрівальних елементів при значеннях температури нижче або вище встановлених меж. Завдяки йому повітря в кімнаті, вода і обігрівальні поверхні приладів мають постійну температуру.

Вбудовані або виносні датчики передають дані про температуру на регулятор. Для більшої достовірності інформації термодатчики розміщують на певній відстані від нагрівальних приладів. Далі спрацьовує реле включення або відключення.

Класифікація терморегуляторів

Прилади терморегуляції диференціюють за такими параметрами:

  • Призначенню — кімнатні та погодні, контролюючі температуру всередині і поза приміщенням відповідно.
  • Способам монтажу — настінні, на DIN-рейці, стінні.
  • Функціональним особливостям — центральні, бездротові.
  • Способу управління — механічні, електромеханічні, електронні (цифрові).

Крім того, пристрої відрізняються технічними характеристиками:

  • Температурним діапазоном — від -60 до 120 градусів.
  • Числом каналів — одноканальні для підтримки температури на об'єкті на встановленому рівні, багатоканальні — для групи термодатчиков.
  • Габаритами — компактні, великі, великі.

Велике значення має вигляд температурного датчика, який може вимірювати температуру повітря, води, підлоги, поверхні інших систем обігріву. Інфрачервоні датчики використовують в термостатах для душа і ванних кімнатах, саунах та інших місць з підвищеною вологістю.

Залежно від сфери застосування терморегулятори мають свої особливості. Наприклад, кімнатний термостат для газового котла може бути виносним, що підключається за допомогою дротів і бездротовим термостатом для котла з програмованої температурою в різний час доби.

Бездротовий термостат на котел коштує дорожче, ніж виносной, але проте має розширені функціональні можливості. Установка термостатів для котлів дозволяє створити комфортний мікроклімат в квартирі або будинку і істотно заощадити витрата газу.

Де можна купити в Києві електронний термостат за прийнятною ціною?

Розширений вибір терморегуляторів різного призначення, в тому числі і термостати опалення, пропонує своїм покупцям інтернет-магазин Капро. У продажу термостати для обігрівачів, багатофункціональні терморегулятори з таймером, настінні і вбудовані в монтажну коробку, з датчиками підлоги, електронні та сенсорні. Якщо ви сумніваєтеся у виборі необхідної моделі, до ваших послуг професійні консультації менеджерів магазину. Замовляйте терморегулятори в Капро — вам гарантовані комфортні і безпечні умови життя в вашому домі.