Лампи спеціального призначення

Продукція

Прогресивна конструкція сучасних ламп, які прийшли на зміну традиційним джерелам світла на основі вольфрамової спіралі, істотно розширила сферу їх застосування. В наші дні лампочка може не тільки висвітлювати приміщення, а й виконувати широкий спектр всіляких додаткових функцій. Лампи спеціального призначення вельми затребувані в медицині, спеціалізованої торгівлі, та й в повсякденному домашньому побуті їм часто знаходиться застосування. Виходячи з призначення, спеціальні джерела світла поділяють на такі категорії:

  • Ультрафіолетові.
  • Для соляріїв.
  • Бактерицидні.
  • Для холодильних вітрин.
  • Акваріумні.
  • Для підсвічування рослин.

Кожна з моделей відрізняється збалансованими характеристиками і оптимізована для найкращого виконання поставленого завдання. Коштують вони, звичайно ж, трохи дорожче стандартних побутових лампочок, однак вигода від застосування спеціалізованих рішень з лишком компенсує всі витрати.

Для торгівлі та медицини — лампи спеціальні

Так лампи бактерицидні незамінні для стерильних приміщень, в атмосфері яких не допускається присутність будь-яких хвороботворних бактерій. За рахунок особливого спектра, випромінюваного бактерицидними лампами, вони ефективно очищають повітря, вбиваючи всі хвороботворні бактерії, і при цьому не виділяють озону, що є небезпечно для екології. Бактерицидними джерелами світла обладнають лікувально-профілактичні установи, аптеки, процедурні кабінети салонів краси, а також широко застосовують на виробництві зі стерильними умовами.

Лампи, призначені для соляріїв, відрізняються присутністю в спектрі сильного ультрафіолетового випромінювання, близького за характеристиками до сонячних променів. Під таким штучним сонцем засмагати можна в будь-який час року і при цьому точно дозувати період опромінення, керуючись вказівками лікаря. Завдяки використанню спеціальних світильників, ретельно підібраний режим процедур в солярії дає можливість домогтися гарної і рівномірної засмаги без найменшої шкоди для здоров'я.

Спеціальні лампи — найбільший асортимент в Києві

Відвідайте онлайн-магазин сучасних електротоварів Капро-Київ і виберіть будь-який необхідний товар за своїм смаком. Джерела світла спеціального призначення є не настільки поширеними, як стандартні побутові лампочки, тому придбати потрібну кількість ламп з певними характеристиками в роздрібних магазинах нерідко буває досить важко. Великою перевагою інтернет-магазину є великий асортимент всілякої продукції, згрупованої за рубриками для зручного пошуку. На сторінках Капро-Київ Ви знайдете величезний вибір всіх різновидів спеціалізованих люмінесцентних ламп — від бактерицидних до ультрафіолетових.

Чи вигідно купити лампи спеціального призначення в Україні

Особливі види ламп застосовуються для підсвічування рослин. Їм потрібно багато світла для активного зростання і вироблення поживних речовин, тому в додаток до природного освітлення рослини як в теплицях, так і в домашніх умовах піддають опроміненню спеціальними лампами, спектральний склад світла у яких активізує вироблення хлорофілу і вбиває всілякі шкідливі мікроорганізми. У торгівлі холодильні вітрини і прилавки оснащують спеціальними лампами, адаптованими до роботи в умовах низьких температур. Спектральний склад світла підібраний таким чином, щоб красиво підсвічувати розкладені всередині продукти, а також в якійсь мірі виконувати і бактерицидні функції. Для любителів акваріумів теж потрібні спеціальні лампи — ретельно герметизовані і здатні безвідмовно функціонувати під шаром води.