Продукція Legrand

Продукція

Шлях компанії Legrand почався з невеликої майстерні з виготовлення столової порцеляни в 1886 р. у французькому місті Лімож. Це було сімейне підприємство, організованою сімейством Легран. 

Поступово фарфор стали застосовувати для створення ізоляторів і вимикачів, а підприємство змінило свій профіль і стало найбільшим виробником електрообладнання. Сталося це революційне перетворення в 1944 р. і стало результатом роботи двох великих французьких підприємців Декоста і Верспиерена.

Перше представництво Легранд у 1966 р. було відкрито у Бельгії і вже в 1974 р. виробник вийшов за межі Європи, організувавши філію в Бразилії. У Радянському Союзі в 1980 р. її поява була обумовлена Олімпійськими іграми, коли компанія своїми постачаннями була задіяна при зведенні готельного комплексу Космос.

У цей період починається глобалізація підприємств Legrand за рахунок поглинання національних компаній, а також відкриття філій у США, Індії, Польщі, Італії, Іспанії, Китаї, Туреччині, інших державах.

Зараз Legrand — виробник електротехнічного обладнання, що займає лідируючі позиції на світовому ринку. Більше 38 тис. співробітників, представництво в 90 країнах світу, стандарт якості і надійності продукції — це Легранд сьогодні.

Каталог Legrand

Catalog Legrand представлений розширеним асортиментом товарів — різні електроустановки, кабельно-провідникова продукція, монтажні аксесуари, силове обладнання, системи автоматичного управління електрикою. Сфера застосування Legrand-продукції досить широка і поширюється на промислові об'єкти, офіси і житло. Вона становить 15% ринку кабельно-провідникових виробів і 19% ринку інсталяційного електричного обладнання (розетки та вимикачі). Кількість найменувань продукції Легранд являє воістину фантастичну цифру   близько 230 тисяч, а кількість чинних патентів на винаходи — 4, 5 тис.

В новий загальний Legrand каталог 2017 увійшли такі новинки як повітряний компактний автоматичний вимикач DMX 1600, модульне обладнання RX, імпульсні джерела живлення, нові серії розеток і вимикачів Valena Life/Allure, блоки розподілу живлення ЦОД, а також багато ще іншого устаткування.

Прайс Легранд

В асортименті компанії Капро представлено більше 1200 найменувань продукції Легранд, ціна якої входить у різні цінові категорії. В наявності електрофурнітура таких серій:

  • Cariva — розетки (звичайні, перехідні, комп'ютерні), вимикачі (одно-, двохклавішні), димери поворотні і кнопкові, рамки, монтажні корпусу.
  • Celiane — панелі, клавіші і рамки, настановні коробки і супорти, механізми розеток і вимикачів.
  • Etika — дизайнерські рамки до розеток і вимикачів, одинарні та подвійні розетки, універсальні, двох- і трехклавишні вимикачі, кнопкові димери.
  • Forix — одинарні, подвійні, потрійні розетки, розетки з кришкою і зі стулками, вимикачі універсальні, рамки до розеток і вимикачів.
  • Legrand — автоматичні вимикачі, діфреле.

В асортименті представлені також інші серії і категорії товарів, серед яких адаптери-перехідники, датчики руху, дзвінки, лючки, різні види подовжувачів. Все це більш детально можна переглянути в Легранд каталозі інтернет-магазину Капро. Різноманітність продукції, а також цінових пропозицій роблять покупку товарів Легранд в Києві та Україні через інтернет-магазин Капро привабливою для всіх категорій покупців.

Якщо ви цінуєте якість, класний дизайн і надійність товарів від компанії Легранд — звертайтеся до Капро. Тут можна придбати продукцію цього виробника оптом та в роздріб, з оперативним виконанням замовлення і за цілком прийнятними цінами.