Терморегулятори для теплої підлоги

Продукція

Терморегулятор для теплої підлоги забезпечує ефективність контролю і підтримки температурного режиму в кімнаті. Крім того, він дозволяє економно витрачати електрику і запобігає перегріванню окремих ділянок системи обігріву. На ринку представлені різні виробники термостатів для підлогового підігріву, а інтернет-магазин Капро пропонує своїм покупцям терморегулятор для теплої підлоги Тернео.

Терморегулятор Terneo

Ця торгова марка від компанії DS Electronics представлена ​​виробами з різними видами управління:

  • Механічними пристроями (інакше званими аналоговими) простої конструкції і з мінімумом необхідних функцій.
  • Моделями з цифровим управлінням.
  • Програмованими терморегуляторами.
  • Wi-Fi програмованими.

Плюси і мінуси різних видів регуляторів

Механічний регулятор відрізняється надійною конструкцій і нескладною схемою. Саме тому аналоговий варіант, ціна якого значно нижче інших видів, використовують в кімнатах, в яких необхідно утримувати температурну константу.

Цифрові варіанти більш технологічні і зручні в користуванні. На екрані вказується температура та інші системні показники. Управляються за допомогою кнопок, мають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, ідеальні для утримування температури на одному рівні.

Моделі терморегулятора Terneo Pro, які можна запрограмувати, відрізняються підвищеною ефективністю, що дозволяє встановлювати графік обігріву за часом. У будні дні, коли всі домочадці на роботі, запускають режим економії з мінімальною витратою електрики. У вечірній заданий час термостат знову почне обігрів до комфортних значень, і ви повернетеся в уже добре прогрітий будинок. Термостат, що підлягає програмуванню, буде трохи дорожче, але зате в майбутньому ви зможете досягти значного скорочення споживання електрики і мінімізувати суми комунальних платежів.

Більш функціональні і технологічно досконалі в роботі Wi-Fi програмні регулятори теплої підлоги. Їх можна підключати до ПК і управляти роботою системи обігріву зі смартфона або комп'ютера. Наявність додаткових опцій управління дозволяє отримувати статистичні дані для оптимізація витрат електричної енергії складання оптимального тижневого графіка обігріву.

На вибір впливають і інші параметри:

  • Тип монтажу — в звичайний підрозетник (з декоративною білою або кольоровою рамкою), на DIN-рейку, в розетку або шафу управління;
  • Місцем розміщення термодатчика — в підлозі, біля регулятора для вимірювання температури повітря, в корпусі самого регулятора.

Терморегулятор для інфрачервоної підлоги з сенсорним управлінням дозволяє налаштувати тижневий графік управління обігрівом без періодичного втручання і контролю з вашого боку. Регулятор все зробить за вас. Вам залишається тільки насолоджуватися теплом і комфортом у вашому домі.

Терморегулятор для теплої підлоги купити в Києві

Модельний асортимент Terneo в інтернет-магазині Капро-Київ досить широкий по ціновій категорії, функціоналу і технічним характеристикам. Наприклад, цікаві моделі регуляторів в монтажну коробку від Electronics. Вони компактні, практично непомітні в дизайні приміщення і зручні в експлуатації. Звертайтеся в Капро — менеджери магазину не тільки проконсультують вас з незрозумілих питань, а й допоможуть з вибором оптимальної моделі регулятора для обігріву вашої підлоги.