Терморегулятори Nexans

Чим корисний терморегулятор Nexans?

 

Терморегулятор це зручний спосіб контролювати температуру в домі. Керування опаленням стає особливо простим з терморегуляторами Nexans.

Терморегулятори Nexans

Терморегулятори Nexans допомагають встановлювати комфортну температуру повітря в приміщенні, вони призначені для контролю та управління системою теплої підлоги.
Всі товари в лінійці представлені в різних моделях, це не створить труднощів при виборі термостату під дизайн приміщення.
Завдяки широкому функціоналу термостатів Nexans, Ви зможете встановити будь-яке необхідне значення: запланувати опалення на зазначений день тижня або святковий день, встановлювати налаштування часу подачі тепла погодинно або періодами, ставити крайні обмежувальні температури виходячи з власних потреб.

Функції терморегулятора Nexans

Терморегулятори Nexans функціональні, надійні та прості в монтажі. Не потребують складних втручань при обслуговуванні та наділені стильним зовнішнім виглядом. На всі терморегулятори Nexans поширюється гарантія від виробника та ряд переваг, наприклад:

  • Поєднання з рамками інших виробників
  • Вбудований годинник та календар
  • Запрограмовані режими
  • Меню на 12 мовах

Деякі моделі терморегуляторів Nexans оснащені WIFI, що допомагає контролювати рівень температури дистанційно, за допомогою мобільного пристрою та додатку для Android та iOS. Завдяки такій можливості Ви зможете запланувати опалення по дорозі до дому або на певний період дня.

Терморегулятори Nexans постачаються різної комплектації. Серед більшості моделей терморегуляторів можна зустріти пристрої з зовнішнім та вбудованим датчиками. Окрім необхідних елементів монтажу, вони оснащені світловим індикатором.

Зараз набули більшої популярності моделі терморегуляторів Nexans які мають екран, що підсвічується, це зпрощує керування опаленням в темний період часу.
Ознайомитись зі всією лінійкою терморегуляторів Nexans та купити найбільш вподобану модель можна в нашому інтернет-магазині "КАПРО-Київ".

 

Продукція