Трос металевий

Продукція

Область використання троса досить велика. Сталевий канат актуальний в самих різних галузях промисловості: на повітряних лініях електропередач, нафтовидобувних- і переробних підприємствах, вуглевидобутку, будівництві та ін. І все це завдяки його особливим якостям — міцності і гнучкості.

Трос і його будова

Величезний асортимент тросів, представлений на сучасному будівельному ринку, викликає певні труднощі вибору у покупців. Існують різні технології виготовлення канатів зі сталі у різних виробників, але загальним для їх структури є наявність:

  • Сердечника — металевого чи неметалевого. Це дозволяє уникнути продавлювання вироба при значному механічному навантаженні. Неметалевий сердечник зазвичай виготовляється з органіки — ХБ тканини, сизалю, пеньки і т.п. Для запобігання гниття його просочують мастилом, що знижує тертя між елементами. Досить часто зустрічаються сердечники з поліамідних ниток.
  • Пасом зі сталі. Вони включають в себе звиті зволікання, які щільно обертаються уздовж сердечника. Кожна пасмо може мати досить складну будову з внутрішнім і зовнішнім шаром.

Щоб ваш вибір був грамотним, краще звернутися за консультацією до фахівців магазину Капро-Київ. Вони підкажуть, який вид сталевого каната підійде саме до вашого конкретного випадку і буде максимально відповідати передбачуваному призначенню. Тут же ви зможете купити трос за доступною ціною і хорошої якості.

Види і критерії вибору троса

За ступенем гнучкості канати зі сталі диференціюють на 3 категорії:

  • мінімально гнучкі — з прядивним сердечником і 42 дротами;
  • гнучкі — включать 72 дроту, сформовані в окремі пасма;
  • максимально гнучкі — в них налічується 144 дроту, об'єднані в 6 прядок.

При підборі продукції зі сталі слід брати до уваги такі моменти:

  • для виконання якої задачі ви хочете замовити виріб;
  • конструктивні особливості;
  • довжину і діаметр перетину;
  • гнучкість;
  • максимальне навантаження, яке може витримати канат.

Що стосується конструкції, слід дивитися на число звиваючись. Наприклад, одинарна свивка передбачає накручування навколо сердечника одного ряду дроту. Як правило, такі вироби в подальшому служать елементом більш міцних конструкцій, що володіють подвійним скрутом.

Найбільшу складну конструкцію мають канати потрійного свіванія. Для них застосовується такий вид продукції як стренга — сталеві канати, які мають подвійні завивки.

Найбільш часто використовуються троси з оцинкованої сталі. Для посилення захисних характеристик їх часто випускають з ізоляцією з ПВХ (ізольовані варіанти). Такі стійкі до негативних факторів вироби використовують при зануренні вантажів в рідкі середовища, прокладання високовольтних повітряних ЛЕП, установці антен та інших пристроїв, що функціонують іноді в екстремальних погодних і кліматичних умовах

Де краще купити троси в Києві?

Розширений асортимент різних сталевих канатів пропонує інтернет-магазин Капро. У даній категорії представлені вироби різного діаметру завдовжки до 200 м, виконані з непокритої оцинкованої сталі і з ізоляцією з ПВХ. Трос, ціна якого є доступною для оптових і роздрібних покупців, повністю відповідає вимогам ГОСТу і може доставлятися в усі регіони України в бухтах відрізками замовленої довжини або на котушках, якщо замовлення передбачає всю довжину вироба.

У Капро можна також придбати аксесуари і кріплення для прокладки сталевих канатів у вигляді монтажних скоб, різних видів карабінів, талрепів, затискачів, гачків, коушів і ін. Замовляйте троси і все необхідне до них в інтернет-магазині Капро — якість, прийнятні ціни і оперативна доставка гарантовані.