Виробник Makel (Макел) і його продукція

Продукція

Турецька компанія Makel на сучасному етапі займає лідируюче положення на ринку виробництва електротехнічних товарів в Туреччині. Крім того, вона поступово освоює світовий ринок, поставляючи свої вироби в 40 країн світу. Вхід компанії в сектор електротоварів відбувся в 1977 р. з випуску звичайних електричних вимикачів/розеток.

Зараз асортимент що випускаються компанією продуктів становить понад 1300 найменувань. Призначення більшості виробів, що випускаються: побутове використання в електричних мережах з напругою 220 В і частотою 50 Гц.

Одним з переваг компанії є вміння працювати зі споживачем, а також вивчення вимог національних ринків, їх особливостей і структури. Це стосується і представництва компанії Makel в Україні.

Постійне прагнення до удосконалення якості, підвищення безпеки, впровадження інноваційних технологій та матеріалів стали основою для успішної конкуренції з найбільшими виробниками Європи в аналогічному секторі.

Виробничі потужності компанії Макел розташовуються на площі 45 тисяч м². У штаті знаходиться понад 1500 співробітників. Всі товари мають національні сертифікати в країнах, куди поставляється продукція. Електротехніку Makel купити можна в Україні, країнах СНД, а також у багатьох європейських державах. Продукція бренду сертифікована в повній відповідності з національними стандартами TSE, VDE в Німеччині, ГОСТ, Kema Keur і Tuv, а також має сертифікат якості ISO 9001:2008. Останнім часом практично всі технологічні лінії були повністю автоматизовані.

Для контролю якості та тестування продукції на базі компанії організована велика лабораторія від Турецького інституту стандартизації, яка оснащена найсучаснішим обладнанням, має німецький сертифікат VDE.

Компанія приділяє велику увагу екологічній безпеці продукції і самого виробництва. Утилізація токсичних відходів проводиться за допомогою спеціалізованих ліцензованих організацій, а вироблені електротовари відповідають всім міжнародним стандартам екологічної безпеки.

У 2020 році компанія збирається здійснити свій стратегічний план потрапити в ТОП-10 кращих виробників електротехніки Євразії і Африки.

Прайс Makel

Цінова політика компанії спрямована на забезпечення конкурентоспроможності її продукції на внутрішньому і зовнішніх ринках, а також здійснення стратегічних цілей. Тому вартість електротоварів компанії трохи нижче продуктів аналогічних виробників в Європі, але ні в чому не поступається їм за якістю. Тим більше, що зусилля бренду спрямовані не тільки на продаж, але й на ефективний сервісний супровід після придбання товару споживачами.

Каталог Makel

В асортименті електротоварів від Макел в Україні, представленому в інтернет-магазині Капро, виділені такі категорії електротехнічних настановних та інсталяційних виробів:

  • Розетки одинарні та подвійні, з захисною кришкою, рівнем захисту IP44, IP55.
  • Вимикачі одно- і двохклавішні, прохідні, з підсвічуванням, для бра.
  • Корпуси щитів. 
  • Касети, трійники і розгалужувачі. 
  • Електричні вилки. 
  • Подовжувачі 2, 3,4, 5, 6-гніздові, з вимикачем та без. 
  • Підрозетники, рамки для вимикачів на 1, 2, 3, 4 гнізда, горизонтальні, вертикальні, різних колірних виконань.

Якщо вам потрібна якісна і відносно недорога електротехнічна продукція для домашнього або офісного використання, телефонуйте в магазин Капро і купуйте продукти компанії Макел.