Мультимедійні щити

Продукція

У нинішні часи всілякі слабкострумові мережі, що були раніше атрибутом швидше промислових підприємств, набувають все більшого поширення в повсякденному побуті наших співгромадян. Інтернет по кабельних мережах приходить в кожну квартиру разом з цифровим Smart телебаченням і телефонією, системами відеоспостереження та охоронно-пожежною сигналізацією. Разом з тим стрімко розвиваються і бездротові мережі, засновані на використанні Wi-Fi роутерів, bluetooth і 3G модемів. Щоб все це обладнання працювало безвідмовно і не створювало взаємних перешкод, необхідно його правильно встановити, налаштувати і забезпечити чітку комутацію. В результаті до стандартних водно-розподільних електрощитів додаються ще й слабкострумові мультимедійні, зовні практично від них не відрізнити, але істотно відрізняються просунутою IT-начинкою замість звичних, автоматів, УЗО або електролічильників.

Для чого потрібні щити мультимедійні

Основним призначенням щитів мультимедійних є розміщення всіляких мультимедійних систем і слаботочного обладнання — керуючих контролерів «розумного будинку», модулів відеоспостереження, пожежної та охоронної сигналізації, SAT-розподільників, хабів, роутерів, модемів. За дизайном вони уніфіковані з популярними серіями стандартних електрощитів в навісному або ж вбудовується виконанні, проте мають і чимало особливостей:

  • Зверху і знизу на дверцятах передбачені вентиляційні щілини або перфоровані отвори для ефективного охолодження обладнання і запобігання його перегріву.
  • Для роздільної установки мережевих пристроїв активного і пасивного типу передбачені спеціальні панелі, відштамповані з перфорованої оцинкованої сталі.
  • За допомогою особливих затискачів на DIN-рейку або ж безпосередньо до перфорованих панелей кріпиться комунікаційна патч-панель, розрахована на підключення 12 модулів.
  • У вступну кабельну панель інтегрована розетка, від якої живляться мережеві пристрої активного типу. При необхідності розеткові гнізда можна розгорнути на 900, щоб звільнити простір для монтажу інших компонентів.

Як підбираються щити мультимедійні

Спеціальні щити для розміщення мультимедійних пристроїв відрізняються універсальністю і варіативністю монтажу. За рахунок збільшеної глибини з'явився додатковий простір для зручної розводки кабелів, а дверцята можуть закріплюватися як на правих, так і на лівих петлях. Вони зазвичай обладнуються замками для підвищення безпеки і запобігання несанкціонованого доступу, а вдосконалена система регулювання забезпечує щільне закривання, щоб всередину не проникав пил. Місця введення комунікацій закриваються пластиковими кришками, які легко знімаються перед початком монтажу. Залежно від конкретних умов щит можна вибрати навісний або ж вбудований в стіну, а для вологих умов експлуатації, в тому числі і під відкритим небом, призначені вологозахищені моделі категорії IP44. Крім кількості осередків для установки обладнання, слід звертати також увагу на габарити вільного простору для вводу кабелів, розміщення блоків живлення і інших допоміжних пристроїв.

Найнадійніші щити мультимедійні в Україні

На сторінках Інтернет-магазину сучасної електрики Капро-Київ Ви знайдете будь-які види прогресивної електротехнічної продукції за найвигіднішими цінами. Вироби авторитетних європейських брендів відрізняються високою надійністю, а ретельно продумана до дрібниць конструкція значно полегшує збірку і підключення щитів. Втім, багато вітчизняних виробників теж взяли на озброєння інноваційні технології, налагодили випуск якісної продукції, яка відповідає всім міжнародним стандартам та вельми приваблива ще й завдяки набагато більш доступною вартістю.