Камінні вентилятори

Немає жодного товару в цьому розділі.

Установка камінів в приватних будинках сприяють створенню атмосфери затишку та комфорту. Але вони виконують не тільки суто декоративну роль, але і є ефективним джерелом додаткового опалення. Особливо це актуально в холодні зимові вечори, коли ртутний стовпчик опускається до -20, а то -30 градусів. Але, щоб максимально використовувати всі переваги каміна і нівелювати мінуси у вигляді слабкої тяги, нестачі надходження свіжого повітря і нерівномірного розподілу тепла необхідна установка камінних вентиляторів.

Камінні вентилятори: їх види та особливості

Виділяють 3 типи пристроїв вентиляції для камінів відповідно до їх основних завдань:

  • для витяжки диму і продуктів згоряння (димососи);
  • опалювальні;
  • для подачі свіжого повітря.

Витяжні моделі димососів призначені для відведення гарячого відпрацьованого повітря з каміна через воздуховід назовні. Ці пристрої встановлюються на даху, звідси їх назва витяжні дахові вентилятори. Монтуються на спеціальному п'єдесталі для захисту від опадів. Виконуються з антикорозійних і термостійких матеріалів. Бувають двох типів — з горизонтальним відведенням диму і вертикальним. Приводяться в дію з допомогою асинхронного електродвигуна. Прикладом може служити модель Vortice Tiracamino. Це потужний димосос, здатний виконувати функцію витяжного пристрою як при палаючому каміні, так і при його неробочому стані.

Для опалення будинку використовуються вентилятори, здатні швидко збільшити температуру в приміщенні. В цьому плані оптимальними є відцентрові камінні моделі. Вони ефективно розподіляють тепло по всій опалювальній площі кімнати. Зазвичай має термостат для підтримання температури в заданому режимі (від +20 до +90 градусів). Додатково можуть комплектуватися таймерами, фільтрами та іншими аксесуарами, які розширюють функціональні можливості пристрою.

Припливні вентилятори подають свіже повітря, що містить кисень для підтримки горіння безпосередньо в зону каміна. Вони забезпечують ефективний повітрообмін в приміщенні. При його монтажі слід користуватися тільки послугами професіоналів. Інакше можуть проявитися негативні моменти — утворення конденсату в повітропроводі, підвищена витрата дров і навіть безперешкодне проникнення холодного повітря в приміщення.

Камінні вентилятори — ціна від різних виробників

Камінні вентилятори бюджетної цінової категорії мають у своєму асортименті практично всі провідні виробники вентиляційної техніки. Але все ж якщо говорити про самі демократичні ціни, то вони притаманні продукції українського бренду Вентс (ТОВ «Вентиляційні системи»). При цьому вентилятори цього виробника за якістю ні в чому не поступаються пристроям зарубіжного виробництва.

Найбільш дорогими є дахові камінні вентилятори, оснащені захисним ковпаком, виконані з дорогих антикорозійних матеріалів і забезпечені додатковими опціями типу:

  • пульта дистанційного управління;
  • дефлектора (підсилювача тяги);
  • термодатчиків та ін.

Градація ціни від відцентрових до дахових моделей змінюється досить значно — від декількох тисяч до 100 і більше тисяч гривень.

Де можна вигідно камінні вентилятори купити в Україні та Києві?

Інтернет-магазин Капро намагається йти в ногу з часом і постійно оновлювати і розширювати асортимент пропонованої продукції. Камінні вентилятори не стали винятком. Капро поставляє моделі від лідируючих на ринку зарубіжних і українських виробників. Наші ціни   найбільш доступні для різних категорій користувачів з середнім, так і високим фінансовим достатком.