Стабілізатори напруги 1 фазні

Продукція

Жителям багатьох регіонів нашої країни доводиться стикатися з проблемами, викликаними нестабільною напругою в електромережі. При номінальній величині в 220 вольт реальна напруга може відрізнятися на 10-15 відсотків, а іноді і більше — такий розкид параметрів негативно позначається на роботі побутової електроніки, а різкі скачки струму можуть навіть і повністю вивести її з ладу. Тривожним симптомом є помітне блимання лампочок, які протягом дня змінюють яскравість свого світіння. В цьому випадку слід провести заміри напруги в домашній електромережі — якщо його параметри виходять за межі допустимого діапазону 205-235 Вольт, слід задуматися про застосування стабілізатора. Якщо ж трапляються падіння напруги нижче ніж 195 Вольт або скачки понад 245 Вольт, хоча б навіть і короткочасні, існує небезпека серйозного пошкодження побутової техніки та експлуатувати її без стабілізатора неприпустимо.

Де купити недорого стабілізатор напруги 1 фазний

Звертайтеся в Інтернет-магазин КАПРО-Київ, на сторінках якого представлений найбільший вибір всіляких моделей побутових і промислових стабілізаторів напруги за доступними цінами. За типом електроживлення вони діляться на дві групи — однофазні та трифазні. Вибір конкретного пристрою залежить від того, до якої мережі підключені споживачі. Трифазний стабілізатор зможе працювати в однофазної мережі тільки при наявності спеціального перетворювача, тому для таких випадків доцільно використовувати однофазні прилади. Якщо ж до будинку підведено живлення 3-х фазне, але використання трифазних споживачів не передбачається, можна встановити два 1-фазних стабілізатора — по одному на кожну фазу. При цьому слід пам'ятати, що цей прилад може захистити тільки від перепадів напруги, а при частих аварійних вимкнень електропостачання стабілізатор виявляється безсилим і його бажано доповнити джерелом резервного живлення (сонячною електростанцією або акумуляторними батареями).

Стабілізатор напруги 1 фазний — критерії вибору

Для правильного вибору стабілізатора напруги слід враховувати багато різних факторів. Рекомендується скористатися допомогою фахівця для підбору найбільш оптимальної за характеристиками моделі. Основним критерієм вибору є потужність пристрою, яка повинна бути не менше сумарної потужності всіх споживачів. Як правило, споживана потужність кожного електроприладу вказана в його паспорті, але для точних розрахунків слід враховувати, що будь-яке електричне навантаження має дві основні складові:

  • Активна — весь спожитий струм перетворюється в інші види енергії.
  • Реактивна — місткістне або індуктивне навантаження, складае певний відсоток від активної.

Простіше кажучи, лампочки, праски, електроплити, обігрівачі використовують тільки активну складову, рівну їх потужності. При наявності в конструкції побутової техніки електродвигунів, дроселів і т.п. необхідно також враховувати реактивне навантаження шляхом ділення активної на коефіцієнт COSф, який в середньому становить від 0,6 до 0,7.

Продаж стабілізаторів напруги 1 фазних в Україні

До розрахункової величини потужності зазвичай додають 20% резерву, що дозволяє уникнути перевантаження стабілізатора і компенсуючого похибки розрахунків. При підрахунках обов'язково враховується коефіцієнт одночасності, тобто можливість одночасної роботи декількох потужних споживачів. Будь-який електродвигун у момент запуску короткочасно споживає струм, в кілька разів більший, ніж штатний робітник. Це відноситься до холодильників, насосів, перфораторів, компресорів кондиціонерів і т.п. Якщо при розрахунку не врахувати пускові струми, при одночасному включенні таких споживачів можливе перевантаження і аварійне вимкнення стабілізатора.