Терморегулятори для систем антиобледеніння

Продукція

Бурульки на краю покрівлі будинків, снігові пласти на дахах, полій на стоках несуть в собі небезпеку для людей і можуть пошкоджувати дах, будівлі в цілому і інші конструкції. Травмонебезпечним є і ожеледь на тротуарах, майданчиках, вхідних групах. Поширені соляно-піщані суміші не вирішують цю проблему повністю, до того ж негативно позначаються на стані тротуарного покриття, асфальту, бетонних елементах і облицювальної плитки. Зручним і раціональним рішенням буде установка системи з терморегулятором для антиобледеніння .

Призначення терморегулятора в системі сніготанення

Устаткування проти обмерзання дозволяє звести до нуля руйнівний вплив льоду і снігу на будівлі і дорожнє покриття, а також убезпечити людей в зимову пору року. Це досягається шляхом запобігання формування бурульок, криги, снігових пластів та ожеледиці. Такий комплекс включає три елементи:

  • нагрівальний кабель;
  • терморегулятор;
  • датчики опадів і температури.

Термостат і датчики є визначальними при оцінці ефективності роботи нагрівального кабелю. Головним чином терморегулятори враховують температуру на вулиці. Коли вона опускається до заданого рівня, регулятор запускає підігрів кабелю. Даний температурний рівень є верхньою границею значень температури навколишнього середовища, коли нагрівальний кабель в своїй функції стає ефективним. Верхню межу можна задати в межах 0-10 градусів тепла. Як правило, вибирають значення з діапазоні від +1.5 до +3 градусів.

Термостати повинні реагувати і на зростання температури. У разі, коли кабель для нагріву монтують на даху і в водостічних конструкціях, запуск його роботи повинен відбуватися при температурі від -15 до -8 градусів. Якщо температурний показник буде нижче -15 градусів, підігрів включати не буде сенсу, тому що потужності кабелів буде недостатньо для того, щоб вода у водостоку залишалася в рідкому стані. Обов'язково враховується наявність і рівень теплоізоляції даху. Чим вона якісніша, тим вище буде нижня межа запуску кабелів. При укладанні кабелю в грунт нижню межу задають на рівні -10…-5 градусів з урахуванням потужності обладнання.

Щоб терморегулятор працював максимально ефективно, потрібно брати до уваги наявність опадів. При відсутності опадів і температури повітря на вулиці в заданих межах включення підігріву не є обов'язковим. Однак якщо є опади, потрібен запуск нагріву.

Замовити терморегулятор для сніготанення систем антизледеніння в Україні

Інтернет-магазин Капро пропонує великий асортимент терморегуляторів для систем антизледеніння по помірними цінами. В каталозі представлена ​​продукція українського і зарубіжного виробництва, що відрізняється таким параметрами:

  • потужність;
  • тип монтажу;
  • наявність в комплекті датчиків.

Всі вироби відповідають українським стандартам якості, повністю безпечні і додатково перевірені співробітниками Капро-Київ.

Замовляйте термостати до обладнання для сніготанення на вигідних умовах. Придбати продукцію можна вроздріб від 1 одиниці або оптом в будь-якій кількості. Для оптових покупців передбачені знижки. Магазин обслуговує фізичних та юридичних осіб, регулярно розробляючи акції для них.

Якщо вам знадобиться допомога у виборі, зверніться до експертів компанії Капро. Вони нададуть безкоштовну консультацію та допоможуть з розрахунками. Крім того, при покупці тут, ви отримуєте гарантію на товар від 1 року, ввічливе і швидке обслуговування, а також прискорену доставку по Україні. Поспышайте та замовте ваш термостат вже зараз!