Світильники дюралайт

Продукція

Світлодіодний дюралайт — гнучкий полімер шнур, на якому встановлені LED лампи. Відрізок необхідної довжини виготовляється в гнучкому корпусі, що сприяє підвищенню експлуатаційних властивостей і забезпечує надійний захист від впливу зовнішніх факторів.

Лампи дюралайт мають ряд позитивних характеристик:

Гнучкість, що дозволяє використовувати їх для створення композицій, що світяться.

  • Довговічність. Стрічка здатна витримувати до 50 тисяч годин роботи без відключення.
  • Економічність при експлуатації.
  • Можливість підключення до мережі 220 В.
  • Хороші показники яскравості.

Водонепроникність дозволяє використовувати різні варіанти освітлювального пристрою, включаючи вуличний, незалежно від вологості.

Високий робочий температурний діапазон — від плюс 50 до мінус 40 градусів.

Стійкість до механічного впливу, вигинів, натиску, вібрацій.

Використовується шнур світлодіодний дюралайт при виготовленні світних вивісок, світлових композицій або при необхідності освітлення вузьких смужок простору.

Шнур світлодіодний дюралайт — різновиди

Виходячи з характеристик виділяють різні види шнура. Залежно з типу перетину можна виділити круглі і плоскі вироби. Перші відрізняються можливістю вигину в будь-яку сторону, в той час, як другі тільки по плоскій стороні.

За кількістю жил зустрічаються вироби з їх кількістю від 1 до 5. Найбільш поширеними варіантами є дюралайт двожильний і 3-х жильний. Залежно від цього змінюється кількість шнурів з лампами, які використовуються в освітлювальному пристрої.

За типом світіння існує два варіанти світлодіодної стрічки:

  • Фіксинг, який відрізняється постійним світінням.
  • Чейзінг, коли відбувається мерехтіння ламп в заданій послідовності.

При виборі останнього буде потрібно використання додаткового контролера. Інакше подібний пристрій буде мати постійне світіння.

Відмінності можуть полягати і в кольорі ламп. Зазвичай використовуються лампи, що мають один колір, наприклад, зелений, однак допускається варіант комбінування різних. Ціна за метр багатобарвних виробів буде вище, ніж одноколірних.

LED дюралайт — особливості монтажу

Дюралайт ЛІД, як і неон, можна розрізати на окремі компоненти, довжина яких становить 1 або 2 метри. Розріз робиться в спеціально відведеному місці, яке позначено за допомогою маркування.

З'єднання окремих компонентів, включаючи частини LED трьохжильного, здійснюється за допомогою коннектора і пластикових муфт. Вільний від з'єднання кінець закривається за допомогою спеціальної заглушки. Особливо легко це здійснити, коли використовується плоске джерело освітлення.

Підключення до мережі виконується за допомогою коннектора, який зазвичай продається в наборі з шнуром.

Дюралайт світлодіодний — купити в Україні

Компанія Капро пропонує клієнтам широкий асортимент приладів для освітлення, серед яких представлені дюралайт світлодіодні трьохжильні і інші види цього пристрою. Клієнти можуть підібрати відповідні варіанти для реалізації задуманих ідей. Доступні як вітчизняні, так і іноземні пропозиції, які повністю відповідають вимогам безпеки і якості.

Всі товари представлені з докладними характеристиками. Також можна отримати професійну консультацію у співробітників Капро-Київ, що дозволить більш точно підібрати необхідне обладнання. Можна оформити як велике оптове, так і дрібне роздрібне замовлення, починаючи з 1 одиниці товару.