Тепла підлога

Продукція

Більшість власників квартир і приватних домоволодінь намагаються різними способами утеплити свої оселі. Особливо це актуально для сімей з маленькими дітьми, які більшу частину часу проводять на підлозі, повзаючи по ньому і бігаючи голими ніжками. Крім того, в багатоквартирних будинках підлогове утеплення дозволяє компенсувати недостатність централізованого опалення або виступає як альтернативний запасний варіант при аварійних відключеннях тепла. На сучасному ринку представлений величезний вибір видів підлогового обігріву і матеріалів для теплої підлоги. Щоб грамотно вибрати оптимальний варіант обігріву, потрібно знати які види теплої підлоги існують, їх переваги, особливості та недоліки.

Тепла підлога в Києві і Україні — яку вибрати?

Існує два основних види теплих підлог:

  • електрична;
  • водяна.

Головний плюс електричного підлогового опалення — неможливість протікання і затоплення сусідів на нижніх поверхах. Крім того, можна виділити і такі переваги як:

  • легкість монтажу;
  • відсутність необхідності регулярного обслуговування в вигляді зливу води і промивання;
  • тривалість і безпеку експлуатації;
  • приховування всієї підлоги опалювальної системи під бетоном або покриттям підлоги.

Мінусом електричного обігріву підлоги є:

  • досить висока вартість, особливо тонкої інфрачервоної електричної плівки;
  • можливість придбання неякісних комплектуючих за низькою ціною;
  • досить значні витрати електроенергії. У цьому плані досить доцільно використовувати нагрівальний кабель, який повільно нагрівається (6-8 годин), але накопичує тепло, віддаючи його досить значний час. Таким чином при 2-хзонних лічильниках можна включати обігрів в нічний час за низькими тарифами і відключати в денний, коли облік ведеться за вищими тарифами. Це дозволить значно економити електрику без істотних втрат тепла.

Основою теплої підлоги є особливий нагрівальний електричний кабель, укладання якого не представляє особливих труднощів. Той же кабель в нагрівальних матах прикріплюється до сітки з різним кроком — чим менше крок, тим менше відчувається різниця нагріву підлоги між осередками.

Нагрівальний кабель укладається зазвичай під бетонну стяжку, а мати безпосередньо в клейовий склад під плитку. До речі, слід враховувати планування квартири — не варто монтувати систему обігріву під важкими меблями, сантехнікою і великими електроприладами. Відстань між ними кабелем і предметами побуту має бути не менше 15 см, інакше буде зменшуватися тепловіддача, кабель буде перегріватися і може вийти з ладу.

Де краще купити теплу підлогу в Україні?

Інтернет-магазин Капро пропонує різні варіанти теплої підлоги, ціна якого оптимально співвідноситься з його якістю. В асортименті нагрівальні кабелі та мати, терморегулятори і аксесуари.

У комплект зазвичай входять такі матеріали для теплої підлоги, ціна яких прийнятна для представників будь-якого рівня забезпеченості. Для тих, хто хоче трохи заощадити, Капро пропонує різні варіанти нагрівального кабелю теплої підлоги, ціна якого є найнижчою з усіх видів підлогового опалення. Тим більше, що кабель є універсальним для всіх типів покриття для підлоги — ламінату, паркету, ковроліну і т.п.

Нагрівальні мати забезпечують більш швидке прогрівання, але укладання його можливе тільки під плитку або керамограніт. Він прекрасно підійде для обігріву підлоги у ванній, туалеті і інших місцях з покриттям підлоги з плитки.

Купуйте теплу підлогу в Капро і насолоджуйтеся теплом і затишком у вашому домі.