Витратні матеріали для електроінструменту

Продукція

Без використання електроінструменту неможливо уявити навіть мінімальні монтажні роботи. Однак для кожного інструменту необхідно використовувати витратні матеріали. Такими називають всі засоби і пристосування, які необхідно періодично замінювати через вичерпання ресурсу. В інтернет-магазині Капро ви можете придбати запчастини і витратні матеріали для електроінструменту за прийнятними цінами.

Різновиди запчастин і витратних матеріалів для електроінструменту

Витратні матеріали, інакше звані расходниками, є допоміжними пристосуваннями. До них відносяться такі види продукції:

  • Папір шліфувальний. Необхідний для підготовки поверхні, фінішного шліфування. Може мати різну абразивность.
  • Круг відрізний . Потрібен для різання поверхонь з різних матеріалів. Сам диск покритий абразивною посипкою, скріпленою між собою бекалітовим, керамічним або ж вулканітовим зв'язуючим компонентом. Круг по металу дозволяє відрізати арматуру, куточки, швелер, профільні труби і листову сталь. Диски по каменю використовуються для робіт з силікатною цеглою, тротуарною плиткою, бруківкою, азбестоцементними виробами — тобто усіма тими матеріалами, які використовуються при приховуванні електропроводки. Бувають різних розмірів — 115-230 мм.
  • Коло зачистне. Такі витратні матеріали використовуються для того, щоб зачистити шви на металі після лиття або зварювання, підготувати металеву поверхню до зварювання, виконати пост-обробку місць з'єднання та відшліфувати поверхню. За розмірами такі ж, як і відрізні.

Компанія Капро-Київ пропонує придбати кращі свердла по металу від українських та іноземних виробників:

  • Твердосплавні свердла по металу. За рахунок використання твердих сплавів такі вироби мають більший термін служби. Вони не так швидко нагріваються в ході роботи, не лопаються при надмірних навантаженнях. У продажу представлені такі види свердел як спіральні, корончаті, конічні. Перші – найпоширеніші і недорогі. Другі забезпечують можливість створення отворів великого діаметру з дуже рівним краєм. Останні потрібні для роботи з тонкими матеріалами і усунення дефектів від ріжучих інструментів.
  • Універсальне свердло по металу . Зрозуміло, неможливо підібрати виріб для будь-якої ситуації, проте можна купити перове свердло, в якому є можливість замінювати робочу кромку. За рахунок цього з'являється варіативність діаметра майбутнього отвору без зміни самого гвинта.

Крім свердла по металу в інтернет-магазині Капро можна придбати вироби для створення отворів в склі і в бетоні.

Купити витратний матеріал для електроінструменту недорого в Україні

Український інтернет-магазин Капро зібрав у своєму каталозі видаткову продукцію високої якості, надавши кожному клієнту величезний вибір виробів за привабливою ціною.

Тут ви можете придбати коло відрізне по металу , шліфувальний папір, сопла, пилки для лобзика і свердла по металу оптом < / b> і в роздріб. На вироби є сертифікати, що підтверджують їх відповідність усім нормам і вимогам безпеки.

Телефонуйте і замовляйте витратні матеріали для електроінструменту з гарантією якості — в Капро є все для комфортної роботи при монтажі електромереж та електрообладнання. При необхідності співробітники компанії нададуть безкоштовну консультацію, допоможуть визначитися з вибором і кількістю товару. Звертайтеся в Капро-Київ — вас чекає приємний сервіс і прискорена доставка.