Обладнання для стабілізаторів

Продукція

Компактні та економічні, високопродуктивні стабілізатори напруги побутові для трифазного або однофазного електроживлення стали вже звичним атрибутом не тільки заміських, а й багатьох міських будинків. Для зручності їх розміщення і експлуатації, а також з метою захисту дорогого устаткування від випадкових пошкоджень застосовується всіляке додаткове обладнання та аксесуари, які можна замовити по каталогах. У список найпопулярнішого обладнання для стабілізаторів входять наступні позиції:

  • Ергономічні стійки для компактного монтажу декількох стабілізаторів.
  • Стійки швидкого монтажу в формі етажерок.
  • байпас для трифазних і однофазних пристроїв.
  • Контролери 3-х фазного виходу.

Купити практичну й недорогу стійку для стабілізатора в інтернет-магазині

Монтажні стійки виготовляються з тонкостінних металевих труб квадратного перетину і фарбуються порошковими фарбами, що формують на поверхні металу міцне захисно-декоративне лакофарбове покриття. Завдяки вертикальному розташуванню стабілізаторів на металевій стійці відчутно економиться вільне місце, поліпшуються умови експлуатації пристроїв, а за рахунок хорошого і рівномірного охолодження абсолютно виключається перегрів навіть при тривалому безперервному функціонуванні. Конструкція стійки дає можливість підключати трансформатори різними способами, а в найбільш просунутих моделях може бути вбудований електронний блок комутації. Найчастіше їх застосовують для монтажу стабілізуючих пристроїв однофазного типу, які обслуговують трифазні електромережі при невеликому значенні споживаної потужності. До складу комутаційного блоку входять:

  • Вступної захисний автомат.
  • Плата фазного контролю.
  • Фазний індикатор.
  • Расцепитель незалежного типу.

Яке обладнання для стабілізаторів найбільш популярно

На одній стійці стандартного типорозміру розміщується три стабілізатора, що підключаються відповідно до схеми «зірка». Компактні і недорогі стійки, істотно заощаджують вільне місце, користуються у сучасного споживача постійно зростаючим попитом. Такий різкий сплеск інтересу до них цілком логічно можна пояснити доведеної до межі досконалості універсальної конструкцією, зручністю в обігу і високим ступенем безпеки. Закріплені на стійці стабілізатори більше не бовтаються під ногами і надійно захищені від будь-яких випадкових пошкоджень. Повна величина підводиться навантаження може досягати 45…60 кіловат, а власну вагу стійки (без обладнання) в залежності від моделі не перевищує 15…17 кілограмів.

Продаж обладнання для стабілізаторів в Києві

Найпростіші моделі монтажних стійок для зниження маси і собівартості позбавлені контрольно-комунікаційного щита. У пристроях вищого цінового рівня зазвичай передбачається бокс для установки автоматів захисту у верхній частині, а також вся необхідна сполучна електропроводка відповідно паспортної потужності робочого перетину. При наявності вбудованого комп'ютерного інтерфейсу управляти обладнанням можна віддалено на будь-якій відстані за допомогою мереж internet і LAN. Спеціальне програмне забезпечення виводить на екран комп'ютера найбільш важливі робочі параметри стабілізатора і дозволяє відстежувати їх зміни протягом не менше ніж 24 годин. При наявності ручного байпаса комунікація по кожній фазі може здійснюватися в обхід стабілізуючого пристрою, а контролер 3-х фазного виходу автоматично відключає всіх споживачів при зникненні напруги на одній з фаз.