Шланговий кабель

Продукція

Для підключення рухомого обладнання високої потужності, а також використання електропроводки в нестандартних умовах використовуються шлангові кабелі. Їх відмінною рисою є гумова ізоляція і оболонка, що забезпечує стійкість до посилених зовнішніх механічних впливів і підвищену гнучкість вироби.

Кабель — шлангова зв'язка і її властивості

Шлангові кабелі маркують абревіатурою КГ, розшифровується як кабель гнучкий. Саме ця властивість дозволяє максимально комфортно і безпечно використовувати цей вид проводки для:

  • Підключення до електромережі будівельної техніки, наприклад, екскаваторів, кранів і компресорів.
  • Енергопостачання зварювальних трансформаторів, електричного інструментарію.
  • Живлення іншого потужного устаткування, в т.ч. використовуваного в побутових умовах, наприклад, культиваторів, мийок високого тиску тощо.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що шлангові кабелі мають широку сферу застосування — від побутових завдань і народного господарства до будівельних і виробничих машин. Можливе використання навіть для підключення освітлювального обладнання, наприклад, переносних вуличних прожекторів. Однак в цьому випадку висуваються додаткові вимоги до ізоляції.

Використовувати цей тип проводки можна як усередині приміщень, так і на вулиці. При цьому монтаж і закріплення проводиться рідко. Якщо все-таки необхідно виконати стаціонарну укладку, можна прокласти проводку під штукатуркою, всередині стіни, за гіпсокартонної конструкцією, в спеціальному коробі тощо

Випускаються вироби з мідними багатодротовими провідниками — це забезпечує хорошу гнучкість дрота. Кожна жила ізольована гумовою ізоляцією. Число жил зазвичай становить 2-5, проте деякі виробники випускають продукцію, де кількість жил досягає 10-19. На імпортних виробах зустрічається додатковий шар синтетичної плівки. Загальна оболонка також виготовлена ​​з гуми, але товща — 5-8 мм в товщину. У шланговому кабелі нерідко є заземлювальна жила, необхідна для заземлення корпусу будівельних механізмів, які використовують електропривод.

Цей тип проводів використовується при будь-яких кліматичних умовах і навіть при температурі навколишнього середовища до -40 градусів. При цьому сам дріт не нагрівається до температури, що перевищує +75 градусів. Перетин жил круглий за рахунок багатопроволкового скручування, в той час як перетин самого дроту може бути круглим (при числі жил більше 3-х) або плоским (при двох жилах).

Робоча напруга — до 500 Вольт змінного струму. До електричної мережі шланговий дріт підключається за допомогою штепсельних з'єднань. Він забезпечує свободу руху і переміщення переносного обладнання, а також безпеку як для техніки, так і для користувача.

Купити кабель шланговий за прийнятною ціною в Україні

Інтернет-магазин Капро-Київ пропонує розширений вибір гнучкого кабелю шлангового типу. В асортименті представлена ​​продукція українського і імпортного виробництва, що відповідає високим стандартам якості і всім вимогам безпеки. До того ж всі вироби проходять додаткову перевірку перед відправленням покупцеві.

Ви можете зробити замовлення в роздріб від 1 м або ж оформити покупку оптом — будь-яка заявка буде виконана максимально швидко. При необхідності скористайтеся безкоштовною консультацією співробітників компанії Капро. Робіть замовлення зараз і отримуйте продукцію з оптимальним співвідношенням ціни і якості, а також професійне обслуговування і прискорену доставку.