Продукція IEK

Прайс продукції IEK від 08.08.2019 р. Прайс IEK в Україні

ИЕК Україна

Продукція

IEK виробник електрообладнання

Компанія IEK – є провідним виробником електротехнічної продукції на ринках країн СНД і України.
Обладнання IEK призначене для аграрного, будівельного, виробничого і житлового сегментів.
Стрімко зростаючий обсяг виробництва, пов'язаний з популярністю обладнання ІЕК, визначає високі стандарти якості продукції і відповідальність.
Обладнання ИЕК проходить суворий контроль від початку виробництва до упаковки, такі суворі етапи перевірки якості і сервісна політика компанії одні з важливих чинників які привели до популярності електротехнічних пристроїв цього бренду.

IEK Україна

Виробник IEK в Україні з'явився відносно нещодавно, за більш ніж 15 років на ринку бренд IEK став пізнаваний серед звичайних споживачів і серед професіоналів.
Компанія IEK Україна активно здійснює сервісну підтримку і не просто пропонує купити якісну продукцію свого бренду за адекватними цінами, а й чітко виполняє договірні умови по поставках продукції і гарантійними зобов'язаннями.

IEK каталог продукції

Каталог IEK представлений великим асортиментом пристроїв для комутації, захисту і розподілу електромережі. Відносно невисока ціна на пристрої робить продукцію ИЕК ще привабливіше для споживача.
На нашому сайті представлені найпопулярніші і затребувані пристрої для житлового сектора. Більшість обладнання ИЕК підтримується на складі, а при необхідності є можливість замовити будь-яку продукцію яку помістив в себе великий каталог IEK.

Продукція IEK в каталогах

Иек каталог

Модульне
обладнання iEK.pdf

iek ua каталоги

Електроустановочні
             вироби iEK.pdf

iek ціни і каталог на розподільні щити

Розподільні
щити і бокси iEK.pdf

 

Каталог з промисловим обладнанням ИЕК скачати

Промислове
обладнання iEK.pdf

Лотки для кабелю iEK каталог пдф

Лотки
і кабеленесучі системи
iEK.pdf

Автоматичні вимикачі серії ВА88 ІЕК каталогпдф

Автоматичні вимикачі
серії ВА88 iEK.pdf

Гарантія на обладнання ІЕК

Постачальник IEK в Україні надає 1 рік гарантії на більшість пристроїв, більш детальну інформацію про гарантії на продукцію IEK уточнюйте за телефонами у наших менеджерів