Стельові вентилятори

Немає жодного товару в цьому розділі.

Прообразом вентилятора з часів Стародавнього Китаю було віяло. Всі подальші розробки були лише його вдосконаленими варіантами. І тільки в 1860 р. в Америці був уперше винайдений стельовий 2-лопатевий вентилятор. Працював він на водній тязі і став справжнім порятунком для населення південних штатів. На даний момент вентилятори можна визначити, як пристрої для переміщення потоків повітря в приміщенні.

Сучасні стельові вентилятори — класифікація і пристрій

Стельові вентилятори класифікують за:

  • призначенням — переміщуючі і втягуючі;
  • форматом, числу і розташуванню лопатей крильчатки — осьові (лопатеві) для житлових кімнат і відцентрові (турбінні)   великі стельові вентилятори для виробничих будівель;
  • способом монтажу — підвісні, кріпляться за допомогою монтажної пластини та гака до стелі, вбудовані в натяжну або навісну стелю.

Матеріалом виконання лопатей може служити метал (частіше сталь), пластик, дерево або скло. Працює обладнання за рахунок вбудованого електродвигуна, швидкість обертання встановлюється за допомогою спеціального регулятора. Крім того, багато виробників оснащують свої вироби рядом таких додаткових опцій:

  • Реверсний режим.
  • Наявність датчика присутності, що реагує на присутність людини включенням приладу і відключенням його, якщо в приміщенні нікого немає.
  • Регуляція продуктивності зміною кута повороту лопатей — так званою системою гвинт регульованого кроку.
  • Вбудоване джерело світла.

Стельовий вентилятор побутовий зазвичай обертається з середньою швидкістю 110-170-235 об/хв. Цей показник разом з кутом повороту є визначальним при розрахунку продуктивності вентилятора. Висота кріплення підвісних моделей повинна становити не менше 215 см від підлоги. Сфера використання стельових вентиляторів надзвичайно широка — житло, офіси, дитячі заклади, лікарні, торгово-розважальні центри, готелі, бари і ресторани.

Де краще купити вентилятори стельові в Києві та Україні?

Компанія Капро — один з кращих продавців оригінальної електротехнічної продукції. Стельові вентилятори в Україні користуються підвищеним попитом завдяки своїй універсальності, практично безшумної роботи та енергоефективності. В асортименті представлені моделі від провідних закордонних та українських виробників з різним розмахом лопатей, набором швидкостей обертання і кутом повороту. Якщо вам потрібні якісні стельові вентилятори та за помірною вартістю — звертайтеся в компанію Капро.