Про компанію

Магазин КАПРО – постачальник електрообладнання в Україні №1

Поставляємо електротехнічне обладнання для кінцевого споживача, для юридичних осіб, підприємств та на держ.об'єкти.
Ми зробимо постачання електрообладнання прямо на об'єкт, в будь-яке місто України.

Історія КАПРО

Організоване в 1994 році підприємство, з продажу кабелю на ринку України, протягом декількох років переросло в національну компанію, яка представлена спеціалізованими електротехнічними роздрібно-оптовими магазинами торгової мережі. Абревіатура КАПРО це скорочена назва суто специфічного обладнання що використовується під час будь-якого ремонту: КАбель, ПРовід, Освітлення.
КАПРО – це надійна і безпечна електрика від перевіреного постачальника.
Відкиньте сумніви, якщо Ви дійсно зацікавлені в покупці електрообладнання.
Зараз, основним торговельним майданчиком, представлений магазин в особі ДП КАПРО-КИЇВ.

Адреса магазину КАПРО

Магазин ДП КАПРО-КИЇВ розташований за адресою:
м. Київ.
Проспект Любомира Гузара (Космонавта Комарова), буд 6 (Солом'янський район Києва). Карта проїзду до КАПРО.

Режим роботи магазину КАПРО

Магазин КАПРО працює:
З понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00 (без перерви).
Субота, Неділя: ВИХІДНИЙ.

Наші телефони:

 

 • 044 205-44-00
 • 067 234-30-03
 • 050 443-17-62
 • 093 371-81-88

 

Інтернет-магазин «КАПРО-Київ»

За допомогою нашої веб-платформи ми даємо можливість своїм покупцям купити якісну електрику незалежно від часу доби і місцезнаходження. Завдяки довгим рокам співпраці і партнерських відносин з постачальниками і представництвами провідних брендів електротехніки в Україні, ми робимо комплексні поставки обладнання в найкоротші терміни.
Сьогодні ми пропонуємо швидку доставку електрики від КАПРО в такі міста: Київ, Біла Церква, Чернігів, Суми, Черкаси, Харків, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький.
Кожне місто має свою специфіку за географічним розташуванням і термінів обслуговування покупів електротехнічного обладнання. Якісна електрика поставляється з центрального складу магазину КАПРО-Київ і доставляється будь-яку частину регіону України завдяки службам доставки, наприклад, Нова пошта, Делівері, САТ. Детальніше про доставку.
Онлайн консультація з усіх питань:
телефон: (044) 205-44-00

Спеціалізація КАПРО

Електрика і електротехніка міцно увійшли в наше життя. Електрика використовується в промисловості і в побуті. Відмовитися від використання електроенергії неможливо. Але вироблену електроенергії необхідно транспортувати до місця її споживання. Наш магазин www.kapro.ua пропонує повний спектр електротехнічних електротоварів для транспортування і розподілу електроенергії до 1 Кв від трансформаторної підстанції до розетки і лампочки. Всю продукцію та електротовари, які представлені в каталозі, можна умовно розділити на наступні розділи:

Кабельно-провідникова продукція

Кабельна продукція і провідникова продукція призначені для передачі електроенергії на відстань. Кабельна продукція це провідник (алюміній або мідь), який одягається в ізоляцію, потім скручується з певним кроком і на нього одягається другій шар ізоляції. Таким чином, виготовляють силовий кабель АВВГ та кабель ВВГ. Гнучкий електрокабель виготовляють з провідника, який складається з декількох тонких дротів, що дозволяє збільшити клас гнучкості проводів і відповідно – кабелю. Кабель зв'язку має дещо інше призначення і виконання. Кабельна продукція, яку ми пропонуємо купити в нашому магазині, включає наступні види кабелю: кабель силовий мідний, кабель силовий алюмінієвий, кабель контрольний КВВГ і АКВВГ, кабель телефонний, кабель сигнальний і кабель пожежної сигналізації, кабель ПВС і кабель ВВП та ін. Провідникова продукція: проводи ПВ мідні та алюмінієвій АПВ, дроти ППВ та провід АППВ, провід ШВП та провід ШВВП, автомобільний провід ПГВА і монтажні МГШВ і НВ, проводи для телефонного зв'язку (телефонний провід), дроти і кабель для СКС – вітая пара і кабель UTP і FTP. В окремий вид варто виділити нагрівальні кабелі системи Тепла підлога : тепла підлога Devi (Деві), тепла підлога Nexans (Нексанс). Купити кабель можна в будь-якій необхідній кількості від одного метра. Ціни на кабель і провід можуть розглядатися окремо в залежності від загальної суми замовлення.

Низьковольтна апаратура та електрообладнання

Цей розділ інтернет-магазину містить електротехнічну продукцію, яка призначена для розподілу електроенергії та захисту кабельних ліній і електропроводки в будинках, а також для управління системами споживання. Вся низьковольтна апаратура, яку ми пропонуємо купити, вироблена на заводах провідних європейських фірм: ABB (АББ), SIEMENS (Сіменс), LEGRAND (Легранд), HAGER (Хагер), MOELLER (Мойлер), ABL-SURSUM (АБЛ-СУРСУМ), THEBEN (Тебен) і ін. У цьому розділі до продажу запропоновані: автоматичні вимикачі, дифавтомати, ПЗВ (пристрої захисного відключення), контактори, реле, таймери, датчики руху і датчики присутності, корпусу електрощитків, коробки монтажні (установчі та розподільні), електролічильники і т.д. Електромонтаж на таких комплектуючих гарантує тривале і безпечне використання електроенергії. Обладнання поставляється в тій комплектації, яка необхідна замовнику.
Інсталяційні електротовари: розетка і вимикач без цієї парочки не обійтися ні в будинку, ні в офісі. Розетки і вимикачі різного дизайну і виконання, в різній колірній гамі, виконані з різних матеріалів. Електроустановочні вироби вимагають індивідуального підбору. Але присутні розетки і вимикачі для соціальних програм. Подовжувачі на котушці або касети для того, щоб самостійно зібрати подовжувач.

Світлотехніка і освітлення

У цьому розділі зібрані різні світильники і лампи. Растрові світильники, люмінесцентні світильники, прожектора, світильники ЛСП (вологозахищені), вуличні світильники і паркові. У продажу є лампи розжарювання і світлодіодні лампочки для холодильника і СВЧ, енергозберігаючі лампи, люмінесцентні лампи, лампи високого тиску ДРЛ, ДНАТ і т.д

Дистрибуція

Abb

Eaton

Hager

ETI

Lapp Kabel

Devi

Berker

Legrand

iEK

DKC

Theben

Mennekes

Walther

Weidmuller

Schneider Electric

Nexans

Woks

Одескабель

Часті питання про магазин КАПРО

 • КАПРО это только интернет-магазин?

  Магазин якісної і надійної електрики КАПРО – це магазин з власним складом, системою логістики, службою доставки, а також интернет-магазином.

 • Яка зараз адреса магазину КАПРО?

  Придбати якісну електрику в КАПРО ви зможете за адресою: м.Київ, пр-т Любомира Гузара (Космонавта Королева), буд.6. Ми на картах Google → КАРТА ПРОЇЗДУ до КАПРО.

 • У чому вигода роботи з КАПРО?

  Швидка доставка по Києву і Україні. Відвантаження післяплатою і по передоплаті. Працюємо з юридичними і фізичними особами. Вигідні умови для оптових клієнтів, будівельних організацій і профільних фахівців (монтажників, електриків, дизайнерів).

 • Асортимент продукції в КАПРО?

  Список наших партнерів Виробники.