Вуличні

Продукція

Вуличне освітлення приватного будинку — необхідність для кожного власника. Тільки так можна забезпечити комфортне і безпечне перебування на прибудинковій території у вечірньо-нічний час. Купити вуличне освітлення і отримати допомогу в правильному підборі світильників для нього ви можете в інтернет-магазині Капро.

Вуличне освітлення дачі, котеджу, двору біля багатоквартирного будинку, парки та сквери на увазі використання потужного освітлювального обладнання таких видів:

 • Прожектори під лінійну галогенну лампу.
 • Прожектори під метало-галогенну лампу.
 • Світильники для високих прольотів.
 • Світильники паркові.
 • Світильники вуличні.

Особливості вуличного освітлення ділянки

У освітлювального обладнання, що монтується на вулиці, висуваються такі вимоги:

 • Стійкість до кліматичних впливів. Саме тому корпусні елементи з металу обробляються антикорозійними складами і порошковими фарбами, а пластик вибирає міцний і стійкий до впливу біологічних агентів (цвілі, комах тощо.).
 • Безпека. Лампа, яка використовується в обладнанні, обов'язково захищається прозорою кришкою від попадання вологи і сторонніх предметів. Крім того, вся проводка ховається всередині корпусних елементів і опорів для забезпечення безпеки користувачів.
 • Достатня потужність. Безглуздо ставити малопотужну лампу в світильник на вулиці — вона не вирішить питання про освітленість. У ліхтарі і прожектори підключають потужні лампи. Відповідно, в цих виробах використовуються матеріали і проводка, здатні без проблем і перебоїв витримувати роботу такої лампи.

Для приватного будинку купити можна такі варіанти освітлювальних приладів:

 • Прожектори. Можуть встановлюватися безпосередньо на землю або «прикопуються» при стаціонарному використанні. Також допускається їх установка на підвищеннях, наприклад, на парапетах, козирках і т.д. Залежно від розмірів і потужності можуть висвітлювати навіть великі території.
 • Ліхтарі. Вкопуються в землю. Найчастіше використовуються для забезпечення освітленості доріжок.
 • Світильники для високих прольотів.

Вартість вуличного освітлення залежить від типу світильника і типу лампи, використовуваного в ньому. На приватній території поширені енергозберігаючі варіанти, що дозволяють економити на оплаті за спожиту електроенергію. Вони дають хороший рівень освітленості і цілком безпечні для зовнішнього застосування.

Вуличне освітлення — купити в Україні недорого

Компанія Капро-Київ пропонує багатогранний вибір освітлювальних пристроїв для організації освітлення на вулиці. У продажу представлені вироби від українських та іноземних виробників за прийнятними цінами. Всі товари мають сертифікат відповідності високим стандартам якості і вимогам безпеки.

В інтернет-магазині Капро можна купити все для вуличного освітлення для дому, вибираючи з розширеного асортименту. Для ознайомлення в каталозі доступні фото і детальні описи кожного товару. При необхідності вам нададуть безкоштовну консультацію і допоможуть визначитися з вибором.

Телефонуйте і замовляйте продукцію в роздріб від 1 одиниці або оптом в будь-якій необхідномій вам кількості. Магазин оперативно обслуговує і надає комфортні умови для приватних клієнтів та юридичних осіб. Щоб замовити світильники, просто зателефонуйте менеджеру або заповніть форму на сайті. Купуйте в Капро — вам забезпечено першокласна якість і прискорена доставка по Києві та Україні.