Valena Life (Валена Лайф)

Продукція

Легранд Валена Лайф — нова лінійка виробника, в якій представлені сучасні дизайнерські рішення при створенні розеток і вимикачів. Над створенням серії Valena Life працювали більше року, а тепер вона доступна і клієнтам інтернет-магазину Капро-Київ.

Вимикачі Валена Лайф завдяки продуманому дизайну доступній колірній гамі можуть використовуватися в будь-якому інтер'єрі. Новаторські рішення виробника відмінно поєднуються з класичними варіантами, використовуваними на протязі вже довгого часу.

Розетки Легранд Валена Лайф, як і вимикачі, увібрали елементи класичних рішень, які доповнені новинками. Таким чином вдалося віддати данину трендам, при цьому давши поштовх сучасним напрямкам і задовольняючи запити покупців.

Legrand valena life — особливості лінійки

Каталог нової серії порадував наявністю розширеної колірної гами. Тепер можна вибирати відразу з 14 кольорів корпусу, а також 3 кольорів робочої поверхні. До 2 основних, використовуваними раніше виробником — білим і слонової кістки, додався ще й перли. Що стосується колірного оформлення корпусів, то тут можна виділити появу нових варіантів:

  • Алюміній.
  • Мідь.
  • Сталь.
  • Світле і темне дерево.

Квадрат в квадраті, а саме таким є конструктивне рішення Легранд Valena Life, відмінно підходить для будь-якого інтер'єру приміщення. Елегантні вигнуті лінії, властиві виробам, забезпечують не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і підвищують комфорт експлуатації.

Легранд Валена Лайв, купити які пропонує інтернет-магазин Капро, відрізняються простотою монтажу та подальшим обслуговуванням. Всі пристрої мають досить хороші електротехнічні характеристики, а також відрізняються і комфортом в експлуатації в умовах різних поверхонь.

Legrand Valena Life, ціна виробів серії якої є невеликою, виготовляється з високоякісної сталі, а також міцного полікарбонату. Це дозволяє забезпечувати достатню жорсткість і підвищувати показники безпеки, обладнання що монтується.

Вдосконалені безгвинтові затискачі забезпечують додаткову простоту монтажу в будь-якому місці. Лінійка Легранд Валена Лайф, фото якої представлена в каталозі, також володіє захистом, що запобігає можливість контакту людини з будь-яким струмоведучим елементом. Сприяє цьому спеціально розроблений закритий тип конструкції.

Встановлення додаткових захисних шторок на розетки стає ще одним фактором захисту користувачів. Використання кріплення типу «ластівчин хвіст» дає можливість легко комбінувати варіанти із застосуванням різних наборів розеток.

Купити розетки і вимикачі Legrand Valena Life в Україні

Клієнти, які віддають перевагу якості і елегантному дизайну, можуть підібрати собі підходящі вироби Легранд Валена Лайф, ціна яких в інтернет-магазині Капро доступна. Представлені різні колірні варіації, що дозволить підібрати відповідні електротехнічні елементи для будь-якого інтер'єру.

Вся продукція Legrand Valena Life, купити яку можна на сайті Капро-Київ, повністю відповідає вимогам безпеки і якості. Вироби проходять додаткову перевірку перед відправленням клієнтам. Заявки клієнтів проходять прискорену обробку, що дає можливість оперативно відправляти замовлення.

Купуйте продукцію Legrand Valena Life, ціна якої приємно вас здивує, і отримуйте високоякісну продукцію, яка повністю відповідає сучасним вимогам.