Реле захисту електродвигуна

Продукція

Складні умови експлуатації — підвищена вологість, інтенсивне навантаження і нестабільна напруга здатні швидко вивести з ладу електродвигун, як і будь-який інший складний прилад. Щоб цього не сталося, дбайливий господар подбає про захист мотора від несприятливих факторів:

 • Перепадів напруги.
 • Струмів перевантажень і замикань.
 • Пробою ізоляції.
 • Технологічної перевантаження.
 • Коливань температурно-вологісного режиму.

Для цього достатньо лише підключити ланцюг харчування через спеціальне реле захисту електродвигуна, принцип роботи якого заснований на безперервному моніторингу параметрів електромережі. При виникненні будь-яких несправностей зазвичай значно підвищується струм в мережі, що призводить до перевантаження — при виявленні подібної проблеми захисне реле негайно реагує, виробляючи комутацію ланцюгів згідно заданої схеми.

Реле захисту електродвигунів — характеристики і ціна в інтернет-магазині

Не слід плутати захисні реле з автоматичними тепловими розчеплювачами. Тепловий релейний захист спрацьовує при перегріві біметалічної пластини, викликаним проходженням надмірно великого струму і при цьому найчастіше просто аварійно відключає харчування через контактор. Струмові реле захисту електродвигуна володіють набагато більшими можливостями — крім теплового захисту, вони також виконують цілий ряд додаткових захисних функцій. Подібний пристрій забезпечує відключення або блокування включення електродвигуна при виникненні наступних позаштатних ситуацій:

 • Обрив фазного проводу.
 • Несиметричні перевантаження.
 • Перепади напруги, неправильному чергуванні фаз
 • Небезпечне підвищення струму на обмотках, загрожує перегрівом
 • Симетричним перевантаження по лінійним/фазним струмам
 • Замикання на «землю» обмотки статора
 • Пошкодженні ізоляції підвідних кабелів або самого електродвигуна.

Завдяки великому функціоналу і доступною вартості релейний захист для електромоторів користується великою популярністю, проте слід пам'ятати, що від короткого замикання вона не може захистити — для цієї мети слід застосовувати захисні автомати.

Де купити струмові реле захисту електродвигуна в Україні

У Інтернет магазині КАПРО-Київ представлений найбільший вибір пристроїв релейного захисту для електродвигунів різних типів. Реле захисту електродвигунів випускаються двох типів:

 • Трансформаторні.
 • Пряме підключення.

Трансформаторний захист є більш універсальним, оскільки контрольний прилад вмикається паралельно з електромотором і виробляє контроль параметрів при допомоги струмових датчиків тороїдального типу, заміряли величину магнітного поля навколо проводів. При цьому навантаження безпосередньо через реле не проходить, що дає можливість комутувати навантаження до 300 кВт і навіть більше, а також застосовувати пристрої в мережах, що мають ізольовану нейтраль. Пряме підключення може використовуватися для захисту електродвигунів потужністю не більше двох кіловат. Напругу живлення проходить через схеми таких пристроїв, внаслідок чого вони дуже чутливі до струмів короткого замикання.

Купити реле електронного захисту електродвигунів в Києві  

На веб-сторінках Інтернет магазину КАПРО-Київ Ви знайдете великий вибір захисних реле для підключення побутового та промислового електрообладнання. Універсальне реле електронного захисту електродвигунів підходить для харчування як синхронних, так і асинхронних електродвигунів — його робочі характеристики програмуються індивідуально з урахуванням особливостей агрегату. Для управління електромоторами спеціального обладнання — насосного, ліфтового і т.п. застосовують особливі типи релейного захисту. Залежно від потреб замовника вони випускаються в 3-х фазному або однофазном виконанні.